Cotes-d’Armor Vize

Fransa Cotes-d’Armor Vize Başvurusu

Cotes-d’Armor, Fransa’ya bağlı turistik kentlerden biridir. Şehrin Dinan, Porres-Guirec, Saint-Brieuc gibi turistik yerleri vardır. Fransa’ya gitmek için yapacağınız vize başvurularında bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Cotes-d’Armor İçin Vize Gerekli Mi?

Cotes-d’Armor için vize gerekli mi: Fransa, ülkesine gelecek olan Türk vatandaşlarından vize talep ettiği için gidecek kişiler, gitme amacına göre bir vize başvurusunda bulunmalıdır.

Cotes-d’Armor İçin Vize Şartları

Cotes-d’Armor için vize şartları; seyahat etmeden en az 1 ay önce vize randevusu alma, güncel pasaport, başvuru formunun doğru bir şekilde doldurulması, otel rezervasyonu yapılması, uçak bileti alınması ve gelir yeterliliğinin kanıtlanması gibi şartları vardır. Aynı zamanda Cotes-d’Armor vize evraklarının tümünün eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi de önemlidir.

Cotes-d’Armor Turist Vizesi

Cotes-d’Armor turist vizesi şehirde kısa süre konaklamak isteyenlerin başvuru yapabileceği vize türlerinden biridir. Bu vize ülkede 90 gün kalınmasına olanak tanır.

Seyahat edecek kişiler, Schengen vizesi alarak da ülkeyi ziyaret edebilir.

Cotes-d’Armor Vize Başvurusu

Cotes-d’Armor vize başvurusu Fransa konsolosluğuna veya yetkili vize merkezlerine yapılmaktadır. Başvuru yapacak kişiler, seyahatlerinden 3 ay önce vize başvuru formu doldurarak randevu alabilir. Fransa vize merkezine istenen tüm evrakların teslime edilmesi ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Cotes-d’Armor vize Evrakları

Cotes-d’Armor vize evrakları:

  • 6 ay geçerliliği olan pasaport
  • Cotes-d’Armor vize başvuru formu çıktısı
  • Vize talep dilekçesi
  • Nüfus kayıt örneği
  • Uçak bileti
  • Otel rezervasyonu
  • Seyahat sağlık sigortası
  • Gelir belgeleri

Cotes-d’Armor Vize Fiyatları/ Ücreti

Cotes-d’Armor vize fiyatları/ücreti 2021 yılı için 80 Euro olarak belirlenmiştir. Vize başvuru merkezi ücreti ise 30 Euro’dur.

Cotes-d’Armor Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Cotes-d’Armor vizesi kaç günde çıkar: Fransa vize başvurusu yapıldıktan sonra sonuçlar 15 iş günü içerisinde açıklanır.

Cotes-d’Armor Vizesi Nasıl Alınır?

Cotes-d’Armor vizesi nasıl alınır: Vize alacak kişilerin Fransa konsolosluğu adresinde yayınlanan vize başvuru formunu doldurması gerekir. Başvuru formu çıktısı ve istenen diğer Cotes-d’Armor vize evraklarının vize merkezine teslim edilmesi gerekir. Vize harcı ve başvuru merkezi ücreti de ödendikten sonra 15 iş günü içerisinde vize alabilirsiniz.

Fransa Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×