Amerika Aile Birleşimi: Başvuru (2023)

Amerika Aile Birleşimi Başvurusu

Herhangi bir tanıdığınız veya eşiniz Amerika’da ikamet ediyorsa siz de Amerika aile birleşimi için vize başvurusunda bulunarak orada yaşayabilirsiniz. Bu vizeyi alabilmek biraz uzun sürecektir. Kısa süreli veya seyahat amaçlı geziler için bu süreç daha çabuk gerçekleşirken bu vize türünde biraz uzun süreli gerçekleşmektedir. Bu vize kullanıcıya uzun süreli ikamet etme olanağı tanıyor. Bizim de uzun süreli vize işlemleri için hizmetimiz vardır.

Amerika Aile Birleşimi Vize Başvuru Formu

Amerika Aile Birleşimi: Başvuru (2021)
Amerika Aile Birleşimi: Başvuru

Online olarak doldurabileceğiniz bu form, Amerika aile birleşimi için gerekli evraklarınızın içerisinde bulunmalıdır. Bu form içerisinde; kişisel ve kimlik bilgileriniz, pasaport bilgileriniz, seyahat amacınız ve konaklama adresiniz, eğitim durumunuz, fotoğrafınız gibi doldurulması mecbur olan bölümler vardır.

Başvuru Formu Nasıl Doldurulmalıdır?

Amerika aile birleşimi vizesi formu online ve eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır. Doğru ve güvenilir bilgilerle dolu olmalıdır.

Amerika Aile Birleşimi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Amerika Aile Birleşimi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Amerika aile birleşimi için sürecinizin hızlı bir şekilde işlenmesi için bu evrakların çabuk ve doğru bir şekilde temin edilmesi gerekir. Randevu alarak şahsen müracaat etmelisiniz.

Bu evraklar şöyledir;

 • İngilizce olarak hazırlanmış başvuru formu
 • İkamete dair belge
 • Geçerliliğe sahip pasaportunuz
 • Eşinizin Amerika’daki ikamet bilgileri
 • Nüfus örneğiniz
 • Evlenme kaydı
 • Çocuğunuz varsa doğum kayıt örnekleri
 • İngilizce sertifikanız olmalıdır.

Bu evraklar toplandıktan sonra verdiğimiz hizmete başvurabilirsiniz. Ücretinizi ödeyip vize işlemlerinin tamamlanmasını beklemeniz gerekir.

Amerika Aile Birleşimi İçin Ücretler Ne Kadardır?

Amerika Aile Birleşimi İçin Ücretler Ne Kadardır?

Vize almak isteyenlerin ödemesi gereken belirli bir ücret vardır. Kredi kartınıza ait bilgileri başvuru formunda belirtmeniz gerekir.

Bu ücretler farklı kategorilere göre değişmektedir;

 • Aile birleşimi için bu fiyat en yüksek rakamdır. 265 USD olarak tanımlanan bu ücret diğer rakamlara göre daha yüksektir. Vize hizmetinizin gerçekleştirilmesi için bu ücretler eksiksiz tahsis edilmelidir.
 • Diğer kategoriler için 160, 190 ve 265 USD olarak fiyatlar değişmektedir.

Amerika aile birleşimi vizesinde gerekli işlemler daha fazla olduğu için ücret de farklılık gösteriyor. Vizeye sahip olmadan seyahat edemeyeceğiniz için ücretin ve evrakların tam olması gerekir.

ABD Aile Birleşimi vize başvurusu yapmak ve hızlı bir şekilde randevu almak için >> vizerandevu.com/amerika-vizesi adresini kontrol ediniz ve bize ulaşınız.

Turist vizesi ile Amerika’da evlilik ise asla tavsiye etmeyeceğimiz bir durumdur. Çünkü evlenmek isteyen kişilerin az önce de bahsettiğimiz gibi nişanlılık vizesi alması gerekmektedir. Turistik vize ile ülke sınırları içerisine giriş yapan bir kimse, evlenmek istediğini beyan ettiğinde bu konuda vize konusunda sahte beyan verme gibi bir durumdan suçlanabilir ve daha sonraki vize işlemleri için büyük zorluklar yaşayabilir.

Amerika Aile Birleşimi: Başvuru (2023) Video;

Amerika Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
 • ×