Amerika Vize

Amerika vize başvurularını yapmak için bize telefon edebilir veya elektronik posta gönderebilirsiniz. Türkiye’de tüm vatandaşlarımız tarafından, pasaport tiplerine uygun şekilde vize talebinde bulunulması mümkündür.

Vize başvurusu yaparken, ülkeye giriş amacınızın ne olduğunu ve ne kadar süre kalmak istediğinizi detaylı bir şekilde açıklamanız gerekiyor.

Vize başvuru faaliyetlerinde müşterilerimizden detaylı bilgi talep ediyoruz. Amerika vize sürecinde her başvuruyu günler boyunca incelediği için, diğer çoğu ülkeye kıyasla reddetme oranı yüksek bir ülkedir. Vize almak için sizden istenen dokümanlara nasıl ulaşabileceğiniz hakkında detayları açıklamaktayız.

Konsolosluklara başvuru yapmadan önce, Vize Randevu güvencesiyle tüm evrakları toplamanız gerekiyor. Amerika vize taleplerinin ardından, ülkeye giriş öncesinde talep edilen sigorta verileri ve banka hesap durumuyla ilgili detayların neler olması gerektiğini açıklamaktayız.

Amerika Birleşik Devletleri, vize sürecinde en detaylı ve uzun süreli inceleme yapan ülkeler arasında yer alıyor. Amerika vize talebinde bulunan bir ülke olduğu için, gerekli olan evrakların tümünün eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekiyor.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×