Nürnberg Vize

Almanya Nürnberg Vize Başvurusu

Nürnberg vize alım adımlarında oturum izni ve çalışma izni için ayrıca talepte bulunmanız gerekmektedir. Vize talep adımlarında doldurulması gereken başvuru formu sizin talep ettiğiniz vizeye göre farklılık arz etmektedir.

Nürnberg İçin Vize Gerekli Mi?

Almanya vize zorunluluğu devam etmektedir. Nürnberg için vize gerekli mi; alınan Almanya vizesi Schengen vizesi olarak da tanımlanmaktadır.

Nürnberg vize talep sürecinde aksaklık meydana gelmemesi için tüm önlemler alınmış durumdadır. Firmamız ile iletişime geçerek vize alım sürecine dair tüm detaylara ve püf noktalarına hakim olabilirsiniz.

Nürnberg İçin Vize Şartları

Nürnberg için vize şartları arasında pasaportun güncelliğini korur durumda olması başı çekmektedir. Vize şartları kapsamında pasaportun güncel olmasının yanı sıra fiziksel durumunda da bir sorun meydana gelmemiş olması gerekir.

Nürnberg Turist Vizesi

Nürnberg turist vizesi isteyen kişilerin C türü vize alması yeterli olacaktır. Turist vizesi talep adımlarında 90 günden uzun kalacak olan kişilerin ise D türü vizede talep adımını tamamlaması daha doğru olacaktır.

Nürnberg Vize Başvurusu

Nürnberg vize başvurusu yapılırken randevulu şekilde işlemlerinizi İdata üzerinden tamamlamalısınız. Nürnberg vize başvurularında pandemi koşulları sebebi ile randevulu şekilde hizmet verilmektedir.

Nürnberg Vize Evrakları

Nürnberg vize evrakları derlenirken başvuru formunu ıslak imzalı şekilde sunmanız gerektiğini de unutmamalısınız.

Nürnberg Vize Fiyatları / Ücreti

Nürnberg vize fiyatları ücreti 80 Eurodur. Danışmanlık hizmeti alan kişilerin vize harcının yanı sıra bir de danışmanlık hizmet ücretini ödemesi gerekecektir.

Nürnberg Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Nürnberg vizesi kaç günde çıkar; koşularla uygun şekilde başvurunun ulaştırılması durumunda 4 hafta içerisinde başvurunun yanıtlanması gerekir. Başvuruya dair bir de referans numarası verilmektedir.

Bu referans numarası üzerinden başvurunun durumunu kontrol etmeniz de mümkün olacaktır.

Nürnberg Vizesi Nasıl Alınır?

Nürnberg vizesi nasıl alınır; vize alım aşamasında aile birleşimi talep eden kişilerin evlilik belgelerinin her birini eksiksiz şekilde sunması lazımdır. Ayrıca bu belgelerin noter onaylı şekilde Almancaya çevrilmiş halinin sunulması gerekir. Kişilerin daha öncesinde evlilik yapmış olması durumunda, bu evliliklerinin sonlanmış olduğuna ilişkin de belgeleri eklemeleri gerekir.

Almanya Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×