Köln Vize

Almanya Köln Vize Başvurusu

Köln vize işlemleri ülkede kalacağınız süreye göre evraklar ve prosedürler bağlamında değişim göstermektedir. Temel kıstas ülkede 90 günden uzun kalıp kalmayacağınızdır. 90 günden uzun kalınacak ise D türü vize talep edilmelidir.

Köln İçin Vize Gerekli Mi?

Almanya vize işlemleri geçerliliğini sürdürmektedir. Ayrıca Almanya vizesi Schengen vizesi olarak da tanımlanmaktadır. Köln için vize gerekli mi; vize talep aşamasında İdata üzerinden randevu alarak derlemiş olduğunuz belgeleri iletmeniz gerekecektir. Köln vize işlemlerinde bireylerin sorun yaşamadan erişim adımlarını tamamlaması için firmamız da danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Köln İçin Vize Şartları

Köln için vize şartları arasında özellikle ülkeye giriş çıkış adımlarını yansıtacak olan uçak gidiş dönüş biletlerinin dikkatle analiz edilmesi gerekir. Bu seyahat tarihlerini de içine alacak şekilde seyahat sigortasının da mevcut olması gerekir.

Köln Turist Vizesi

Köln turist vizesi almak isteyen kişilerin C türü vizeye başvurması yeterli olacaktır. Kalacak yer beyanı için otel rezervasyon bilgileri yeterlidir.

Köln Vize Başvurusu

Köln vize başvurusu sırasında verdiğiniz bilgilerde ya da başvuru formunda bir eksiklik tespit edildiği anda vize başvurusunun ret yanıtı alacağının da ayrıca belirtilmesi lazımdır. Köln vize başvurunuzun ret yanıtı sonrasında, reddi itiraz adımını atabilirsiniz.

Köln Vize Evrakları

Köln vize evrakları derlenirken kişilerin özellikle aile birleşimi için talep etmiş oldukları vize türünde oldukça dikkatli olması gerekir.

Evliliğin tüm resmi belgelerinin Almancaya tercüme edilmiş hali sunulmalıdır.

Köln Vize Fiyatları / Ücreti

Köln vize fiyatları ücreti 80 Eurodur. Bu ücreti ödedikten sonra vize başvurunuz ret yanıtı alırsa, başvurunuz için yatırmış olduğunuz tutarın size iadesi mümkün olmayacaktır.

Köln Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Köln vizesi kaç günde çıkar; en geç hafta içerisinde vize başvuru adımları sorunsuz şekilde tamamlanacaktır.

Köln Vizesi Nasıl Alınır?

Köln vizesi nasıl alınır; vize başvuru aşamasında başvuru formunun doldurulması ve gerekli olan evrakların derlenmesinin sonrasında İdata aracılığı ile teslim aşaması gerçekleştirilebilir. İlk vize başvurunuz ret yanıtı aldıysa bir sonraki vize başvurunuzu profesyonel bir firmanın desteği ile tamamlamak sizin için daha verimli olacaktır.

Almanya Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×