Indre-et-Loire Vize

Fransa Indre-et-Loire Vize Başvurusu

Indre-et-Loire, Fransa’nın tarım ve turizm alanında en gelişmiş şehirlerinden biridir. Ülkenin en kalabalık 41. Şehri olan Indre-et-Loire, her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapar. Şehre gitmek için yapmanız gereken vize işlemleri ile ilgili bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Indre-et-Loire İçin Vize Gerekli Mi?

Fransa, Türkiye’den vize isteyen ülkeler arasında yer alır. Indre-et-Loire için vize gerekli mi: Fransa’ya bağlı bir şehir olduğu için şehre gidecek kişilerin vize almaları gerekir.

Indre-et-Loire İçin Vize Şartları

Fransa, ülkesine gelecek olan kişilere belirli şartlar doğrultusunda vize verir. Indre-et-Loire için vize şartları başvuru yapacağınız vize türüne göre değişiklik gösterir. Temel olarak istenen şartlar şu şekildedir: Seyahat sağlık sigortası, parmak izi, güncel pasaport, maddi gelirin yeterli olması ve Indre-et-Loire vize için istenen tüm evrakların eksiksiz bir şekilde hazırlanmasıdır.

Indre-et-Loire Turist Vizesi

Indre-et-Loire turist vizesi şehirde kısa süre ikamet etmek isteyen kişilerin başvuru yapabileceği vize türlerinden biridir.

Fransa’ya gitmek için Schengen vizesi başvurusu da yapabilir ve 90 gün şehirde konaklayabilirsiniz.

Indre-et-Loire Vize Başvurusu

Indre-et-Loire vize başvurusu Fransa konsolosluğuna yapılır. Vize almak isteyen kişilerin, Fransa vize başvuru formunu doldurarak randevu alması gerekir. Randevu tarihinde istenen evrakların tümü ile birlikte vize merkezine müracaat ederek başvuru yapabilirsiniz.

Indre-et-Loire vize Evrakları

Indre-et-Loire vize evrakları; güncel pasaport, başvuru formu çıktısı, gelir belgesi, kimlik fotokopisi gibi belgelerdir. Çalışma, eğitim veya ticari amaçlı Indre-et-Loire vize başvurularında ek belgeler talep edilir.

Indre-et-Loire Vize Fiyatları/ Ücreti

Indre-et-Loire vize fiyatları/ücreti; Fransa vize ücreti 2021 yılı için 80 Euro olarak belirlenmiştir.

Indre-et-Loire Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Indre-et-Loire vizesi kaç günde çıkar: Fransa vize başvurusu yapıldıktan sonra 15 iş günü içerisinde sonucu açıklanır.

Indre-et-Loire Vizesi Nasıl Alınır?

Indre-et-Loire vizesi nasıl alınır: Vize alacak kişiler, öncelikle Fransa konsolosluğu tarafından yayınlanan vize başvuru formunu doldurarak randevu almalıdır. Vize başvuru formu çıktısı ve randevu belgesi çıktısı ile birlikte istenen diğer evraklar hazırlanarak vize merkezine müracaat edilir. Indre-et-Loire vize başvurusu için gerekli evrakların tümü konsolosluk adresinde yayınlanmaktadır.

Fransa Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×