Ille-et-Vilaine Vize

Fransa Ille-et-Vilaine Vize Başvurusu

Ille-et-Vilaine, Fransa’ya bağlı illerden biridir. Şehrin Saint-Malo, Rennes, Dinard gibi turistik yerleri vardır. Şehre gitmek için yapacağınız vize başvurularında bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Ille-et-Vilaine İçin Vize Gerekli Mi?

Fransa, Türkiye’den bize isteyen ülkelerden biridir. Ille-et-Vilaine için vize gerekli mi: şehir, Fransa’ya bağlı olduğu için gidecek kişiler, gitme amacına göre bir vize türüne başvurmalıdır.

Ille-et-Vilaine İçin Vize Şartları

Ille-et-Vilaine için vize şartları başvuru yapılacak vize türüne göre değişiklik gösterir. Tüm vize türleri için istenen temel şartlar; güncel pasaport sahibi olma, seyahat sağlık sigortası, maddi gelirin şehirde konaklamak için yeterli olması ve Ille-et-Vilaine vize için istenen tüm evrakların hazırlanmasıdır.

Ille-et-Vilaine Turist Vizesi

Ille-et-Vilaine turist vizesi Fransa’da 90 günden kısa süre konaklama imkanı tanıyan vize türüdür. Şehre seyahat etmek için Schengen vizesi de alabilirsiniz.

Vize başvuruları Fransa konsolosluğuna yapılmaktadır.

Ille-et-Vilaine Vize Başvurusu

Ille-et-Vilaine vize başvurusu randevu sistemi ile işlediği için Fransa konsolosluğunu arayabilir veya online başvuru formunu doldurarak randevu alabilirsiniz. Vize başvurusu yapacak kişiler, başvuru formu çıktısı ile birlikte Fransa vize için istenen diğer evrakları hazırlayarak vize merkezine teslim etmelidir.

Ille-et-Vilaine vize Evrakları

Ille-et-Vilaine vize evrakları Fransa vize türlerine göre değişiklik göstermektedir. Temel olarak tüm vize türleri için hazırlamanız gereken evraklar; güncel pasaport, güncel fotoğraf, konaklama adresi, uçak bileti, gelir belgesi, banka dekontları, sponsor belgesi ve Ille-et-Vilaine vize başvuru formu çıktısıdır.

Ille-et-Vilaine Vize Fiyatları/ Ücreti

Ille-et-Vilaine vize fiyatları/ücreti; 2021 yılı içi ödenmesi gereken Fransa vize ücreti 80 Euro’dur. Başvuru yapacak kişiler, vize merkezine 30 Euro başvuru ücreti de  ödemelidir.

Ille-et-Vilaine Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Ille-et-Vilaine vizesi kaç günde çıkar: Vize başvurusu yapıldıktan sonra 15 iş günü içerisinde vize sonucu olumlu veya olumsuz olarak açıklanır.

Ille-et-Vilaine Vizesi Nasıl Alınır?

Ille-et-Vilaine vizesi nasıl alınır: Vize almak isteyen kişiler, Fransa konsolosluğu tarafından yayınlanan vize başvuru formunu doldurmalı ve randevu almalıdır. Vize almak için istenen tüm evrakları hazırladıktan sonra randevu tarihinde Ille-et-Vilaine vize merkezine teslim edilmesi gerekir.

Fransa Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×