Gers Vize

Fransa Gers Vize Başvurusu

Gers, Fransa’ya bağlı illerden biridir ve 2 bölgeye ayrılmıştır. Flaran Abbey, Auch, Condom gibi birçok turistik yeri vardır. Şehre gitmek için yapacağınız vize başvurularında bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Gers İçin Vize Gerekli Mi?

Gers için vize gerekli mi: Fransa, Türkiye’den vize isteyen ülkeler arasında yer aldığı için şehre gidecek kişilerin vize alması gerekir.

Gers İçin Vize Şartları

Fransa, ülkesine gelecek olan kişilere belirli şartlara göre vize vermektedir. Gers için vize şartları; güncel pasaport sahibi olma, parmak izi, seyahat sağlık sigortası, maddi gelirin yeterli olması ve Gers vize için istenen tüm evrakların doğru şekilde hazırlanmasıdır.

Gers Turist Vizesi

Fransa şehirlerine kısa süreli seyahat etmek isteyen kişiler, turistik vize başvurusunda bulunabilir. Gers turist vizesi ülkede 90 gün kadar konaklanmasına olanak tanır.

Seyahat amaçlı gitmek için Schengen vizesi de alabilirsiniz.

Gers Vize Başvurusu

Gers vize başvurusu Fransa konsolosluğuna veya konsolosluk tarafından yetki verilen vize merkezlerine yapılmaktadır. Başvuru yapacak kişilerin öncelikle Fransa vize başvuru formunu doldurması ve randevu alması gerekir. Randevu tarihine kadar istenen tüm belgeler hazırlandıktan sonra vize merkezine teslim edilmelidir.

Gers vize Evrakları

Fransa vize başvuruları için gerekli evraklarla ilgili açıklamalar Fransa konsolosluğu tarafından her yıl yayınlanır. Gers vize evrakları; güncel pasaport, kimlik fotokopi, başvuru formu çıktısı, randevu belgesi çıktısı, otel rezervasyonu ve uçak bileti gibi belgelerdir. Gers vize türlerine ek belgeler de talep edilmektedir.

Gers Vize Fiyatları/ Ücreti

Gers vize fiyatları/ücreti 2021 yılı için 80 Euro olarak belirlenmiştir. Vize başvuru merkezi ücreti 30 Euro’dur.

Gers Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Gers vizesi kaç günde çıkar: Fransa vizesi, başvuru tarihinden sonra 15 iş günü içerisinde açıklanır.

Gers Vizesi Nasıl Alınır?

Gers vizesi nasıl alınır: Gers şehrine gidecek kişilerin, gitme amacına göre Fransa vize türüne başvuru yapmak için randevu alması gerekir. Fransa konsolosluğundan alınan randevu tarihinde Gers vize için gerekli tüm evrakların hazırlanması ve vize merkezine teslim edilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda vize başvuru ücreti ile vize ücretlerinin de aynı tarihte ödenmesi gerekir.

Fransa Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×