Finistére Vize

Fransa Finistére Vize Başvurusu

Finistére, Fransa’ya bağlı liman kentidir. Point edu Raz, Oceanopolis, Brest gibi önemli turistik yerlere sahip şehir, her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapar. Şehre gitmek için Fransa vize türlerinden birinin alınması veya Schengen vizesi alınması gerekir. Vize işlemleri için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Finistére İçin Vize Gerekli Mi?

Finistére için vize gerekli mi: Şehre gitmek isteyen kişiler, gitme amacına göre bir Fransa vizesi almalıdır. Fransa, eğitim, aile birleşimi, yabancı dil öğrenme, seyahat ve çalışma gibi amaçlarla gelmek isteyen kişilere vize vermektedir.

Finistére İçin Vize Şartları

Finistére için vize şartları; şehre gidecek olan kişinin maddi gelirinin yeterli olması, seyahat sağlık sigortasına sahip olması, otel rezervasyonu, parmak izi, uçak bileti ve başvuru formu gibi istenen tüm Finistére vize belgelerini hazırlamasıdır.

Finistére Turist Vizesi

Finistére turist vizesi şehirde kısa süre konaklamak için başvuru yapabileceğiniz Fransa vize türlerinden biridir. Bu vize, şehirde en fazla 90 gün kalınmasına imkan tanır. Fransa’ya seyahat edecek kişiler, Schengen vizesi alarak da gidebilir.

Finistére Vize Başvurusu

Finistére vize başvurusu Fransa konsolosluğuna veya konsolosluk tarafından yetki verilen vize merkezlerine yapılır. Başvuru yapacak kişilerin öncelikle başvuru formu doldurması ve randevu alması zorunludur.

Randevu tarihinde istenen belgelerle Fransa vize merkezine vize ücretini ödeyebilir ve vize başvurusunu tamamlayabilirsiniz.

Finistére Vize Evrakları

Şehre gidecek kişiler, gitme amacına göre bir Fransa vize türüne başvuru yapmalıdır. Finistére vize evrakları; sponsor belgesi, gelir belgesi, banka dekontu, başvuru formu çıktısı, güncel pasaport, konaklama adresi gibi belgelerden oluşur. Eğitim, aile birleşimi gibi Finistére vize türlerinde ek belgeler de talep edilmektedir.

Finistére Vize Fiyatları/ Ücreti

Finistére vize fiyatları/ücreti 2021 yılı için 80 Euro, vize başvuru merkezi ücreti 30 Euro’dur.

Finistére Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Finistére vizesi kaç günde çıkar: Fransa vizesi, 15 iş günü içinde çıkmaktadır.

Finistére Vizesi Nasıl Alınır?

Finistére vizesi nasıl alınır: Vize alacak kişiler, Fransa konsolosluğu web adresinden vize başvuru formu doldurarak randevu almalıdır. Randevu tarihinde istenen evraklarla birlikte Finistére vize merkezine müracaat edebilir ve vize ücretini ödeyerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Fransa Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×