Feltre Vize

İtalya Feltre Vize Başvurusu

Veneto Bölgesi içerisinde yer alan Feltre şehrine İtalya vize şartlarına göre ziyaret edilebilir. Feltre vize prosedürlerini dikkate alanlar önce belgeler arkasından randevular üzerine seyahate geçebilir.

Feltre İçin Vize Gerekli Mi?

Feltre vize şartlarını bordo pasaport sahibi olan vatandaşlara dair paylaşır. T.C. vatandaşları Feltre için vize gerekli mi sorusuna bordo pasaporta dair paylaşılan şartları ele alarak yanıt bulur. Nitekim diğer pasaportlar için muafiyet anlaşmasına yer verilmiştir.

Feltre İçin Vize Şartları

Vize prosedürlerine göre seyahat amacına uygun olan belgeleri paylaşmak önem arz ediyor. Feltre için vize şartları nelerdir sorgulayanlara öncelikle belgeler belirtilir ve ardından harç ödemeleri gelir. Feltre vize için harç ile başvuru ödemelerine geçilmelidir.

Feltre Turist Vizesi

Turistik vize işlemlerine dair seyahat belgelerinin ibrazına geçilir. Feltre turist vizesi 90 gün kalma sınırına uygun olacak şekilde verilir.

Feltre vize İtalya Konsolosluğu bünyesinde değerlendirilir ve birkaç iş gününe kadar sonuçlanır.

Feltre Vize Başvurusu

Başvurularınızı öncelikle form üzerinden yapmanız gerekir. Feltre vize başvurusu adına online formun indirilmesi ve bilgilerin sıralanması beklenir. Bunun ardından diğer belgeleri toplar ve konsolosluk randevunuz ile başvurularınızı iletirsiniz.

Feltre Vize Evrakları

Başvuru formunun ardından pasaport ile biyometrik 2 adet fotoğraf gelir. Nüfus cüzdanı fotokopisi ile seyahat sağlık sigortasına da ihtiyaç duyulur. Feltre vize evrakları olarak bunların ardından rezervasyon belgelerinizi de hazırlar ve randevu günü ibraz edersiniz.

Feltre Vize Fiyatları / Ücreti

Konsolosluk tarafından Feltre vize fiyatları / ücreti için 160 Euro tutarına yer verilmiştir.

Feltre Vizesi Kaç Günde Çıkar

Feltre vizesi kaç günde çıkar sorgulayanlar için en az 3 iş gününe yer verilse de çoğu zaman 7 – 15 iş gününü bulmaktadır.

Feltre Vizesi Nasıl Alınır

İtalya Konsolosluğu tarafından belirlenen şartlar ele alınmalıdır. Feltre vizesi nasıl alınır soranlara öncelikle zorunlu evraklar sıralanacaktır. Her bir belgenin eksiksiz olarak paylaşılması istenir. Bununla birlikte başvuru ödemelerine geçilir. Böylece konsolosluk üzerinden randevu alarak belgelerinizi paylaşırsınız. Hatta randevu günü biyometri verilerinin de işlenmesi sağlanır.

İtalya Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×