Como Vize

İtalya Como Vize Başvurusu

Gölü ile tanınan Como, küçük bir İtalya şehridir. Bu şehre seyahat etmek isteyenlere Como vize prosedürleri eşlik eder ve başvurulara olumlu yanıt alanlar gezilerine yön verebilir.

Como İçin Vize Gerekli Mi?

Vize prosedürleri bordo pasaport sahipleri için paylaşılır ve 90 gün kalma sınırına göre ele alınır. Daha uzun kalma süresinde Ulusal Como vize başvurularınızı iletmeniz istenir. Como için vize gerekli mi öğrenenler bu şartlar üzerine İtalya Konsolosluğu işlemlerine geçmelidir.

Como İçin Vize Şartları

Turistik, aile ziyareti veya oturma için ayrı Como vize belgelerine yer verilmiştir. Como için vize şartları olarak seyahat amacını belirlemeli ve evrakları hazırlamalısınız. Bunun ardından randevuya geçenler biyometri işlemleri ile sonucu ele alabilir.

Como Turist Vizesi

Vize türleri arasında başı çeken Como turist vizesi adına uçak ile konaklama özel belgeler talep edilir. Bunların başında Como vize başvuru formu ile pasaport gelir.

Her bir belgenin eksiksiz olması üzerine başvurularınız birkaç iş günü içerisinde sonuçlanır.

Como Vize Başvurusu

Ücretsiz olarak cihaza indirilen online formu doldurmanız gerekir. Como vize başvurusu önce form ile ele alınır ve ardından evrakların ibrazına geçilir. Konsolosluk randevunuza göre topladığınız belgeleri paylaşır ve başvurunuzu tamamlarsınız.

Como Vize Evrakları

Minimum 2 adet sayfası boş olan pasaportlara ihtiyaç duyulur. Como vize evrakları olarak nüfus cüzdanı fotokopisi ile biyometrik fotoğraflar talep edilir. Aynı zamanda mesleki, eğitim veya davetiye belgelerinin de vize türüne göre değerlendirilmesi söz konusudur.

Como Vize Fiyatları / Ücreti

Vize belgelerini tamamlayanlar ardından Como vize fiyatları / ücreti için 160 Euro tutarını ibraz etmelidir.

Como Vizesi Kaç Günde Çıkar

Ortalama 3 – 15 iş gününe yer verilir ve Como vizesi kaç günde çıkar öğrenenlerin başvurulara geçmeleri beklenir.

Como Vizesi Nasıl Alınır

Vize taleplerinizi İtalya Konsolosluğu veya Büyükelçiliği bünyesinde iletmeniz beklenir. Como vizesi nasıl alınır sorgulayanlara önce belgeler ve harç ödemeleri paylaşılır. Hatta bu adımları danışmanlıklar ile atabilirsiniz. Sorunsuz ve hızlı vize başvurularına dair danışmanlıklardan faydalanmanız en doğrusu olacaktır.

İtalya Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×