Catanzaro Vize

İtalya Catanzaro Vize Başvurusu

3 tepe şehri olarak bilinen Catanzora için İtalya Konsolosluğu üzerinden vize başvurularına yer verilir. Catanzaro vize işlemlerinin tamamlanması ile şehre seyahat edilmesi mümkün hale gelir.

Catanzaro İçin Vize Gerekli Mi?

Catanzaro vize işlemlerine İtalya Konsolosluğu üzerinden başvurulur. T.C. vatandaşları Catanzaro için vize gerekli mi merak edenlere ‘evet’ yanıtı verilir ve bordo pasaporta dair vize prosedürleri açıklanır.

Catanzaro İçin Vize Şartları

Reşit yaşta olanlar Catanzaro vize evraklarını toplamalı ve konsolosluk bünyesinde taleplerini iletmelidir. Catanzaro için vize şartları olarak seyahat amacına uygun olan evraklar talep edilir. Bir de vatandaşların belgelerin ardından harç ile başvuru ödemelerine geçmeleri istenir.

Catanzaro Turist Vizesi

Catanzaro turist vizesi almak için seyahate özel rezervasyon belgelerini ibraz etmelisiniz. Bunların başında otel ile konaklama belgeleri gelir.

Özlük ile finansal duruma özel belgelerin de ibrazına karşı konsolosluk üzerinden başvurularınızı iletmeniz beklenir.

Catanzaro Vize Başvurusu

Konsolosluk işlemleri öncesinde online formun doldurulması gerekir. Şöyle ki Catanzaro vize başvurusu adına elektronik ortamdan indirilen forma yer verilir ve eksiksiz olarak bilgilerinizi girmeniz beklenir.

Catanzaro Vize Evrakları

Vize için başvuru formu ile pasaporta ihtiyaç duyulur. Catanzaro vize evrakları olarak bunların ardından biyometrik fotoğraf ile sigorta gelir. Seyahat sigortasının en az 30 bin Euro teminatlı olması gerekir. Bunun dışında kimlik ile ikamet belgeleri de eksiksiz olarak paylaşılmalıdır.

Catanzaro Vize Fiyatları / Ücreti

Catanzaro vize için belirlenen bedel 160 Euro şeklindedir. Ancak Catanzaro vize fiyatları / ücreti sabit kalmaz ve yaş aralığı ile vize türüne bağlı olarak değişiklik gösterir.

Catanzaro Vizesi Kaç Günde Çıkar

Konsolosluk yoğunluğuna göre en fazla 15 iş gününe işaret edilir. Catanzaro vizesi kaç günde çıkar sorgulayanlara minimum süre de 3 iş günü olarak paylaşılır.

Catanzaro Vizesi Nasıl Alınır

İtalya Konsolosluğu tarafından vize şartları açıklanmıştır. Catanzaro vizesi nasıl alınır soranlara online form ile evraklar paylaşılır. Bunun ardından ödemelere geçmeniz istenir. Böylece randevu alır ve konsolosluk başvurularınızı ileterek birkaç iş gününe kadar sonucu öğrenirsiniz.

İtalya Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×