Castrovillari Vize

İtalya Castrovillari Vize Başvurusu

İtalya’nın Calabria bölgesinde yer alan Castrovillari kentine seyahat etmek isteyenler vizeye başvurmalıdır. Castrovillari vize işlemlerinin tamamlanması üzerine turistik, ticari ya da aile birleşimi gibi ayrı nedenlerle seyahate geçilebilir.

Castrovillari İçin Vize Gerekli Mi?

Vize işlemleri bordo pasaporta dair gerekli görülür. Şöyle ki Umuma Mahsus pasaport için Castrovillari vize evrakları sıralanır ve her birinin eksiksiz olarak ibraz edilmesi istenir. Castrovillari için vize gerekli mi sorgulayanlar belgelerin ardından harç ödemeleri ile başvurularını iletmelidir.

Castrovillari İçin Vize Şartları

Castrovillari vize için öncelikle belgelere yer verilir ve her birinin güncel tarihte alınmış olması istenir. Castrovillari için vize şartları olarak belgelerden ziyade e-randevu işlemlerine geçer ve konsolosluk işlemlerini tamamlarsınız.

Castrovillari Turist Vizesi

Otel – uçak rezervasyonları Castrovillari turist vizesi adına önemli bir yere sahiptir. Castrovillari vize işlemlerinde bunun gibi ek belgeler talep edilir ve her birini randevu günü konsolosluk yetkililerine teslim etmeniz beklenir.

Castrovillari Vize Başvurusu

Konsolosluk başvurularından önce elektronik ortamdan ulaşılan forma ihtiyaç duyulur. Şöyle ki Castrovillari vize başvurusu için form indirmeniz ve doldurmanız beklenir.

Diğer evraklar ile birlikte başvuru formunu da ibraz etmeniz istenir.

Castrovillari Vize Evrakları

Başvuru formunu ekler ve pasaport, seyahat sigortası, biyometrik fotoğraf gibi diğer evraklar üzerinden konsolosluğa müracaat edersiniz. Castrovillari vize evrakları olarak SGK hizmet dökümü, maaş bordrosu ve tam vukuatlı nüfus kayıt örneği gibi diğer belgelerin de paylaşılması gerekir.

Castrovillari Vize Fiyatları / Ücreti

Castrovillari vize fiyatları / ücreti olarak 2021 yılına özel 160 Euro tutarına yer verilmiştir.

Castrovillari Vizesi Kaç Günde Çıkar

Castrovillari vizesi kaç günde çıkar soranlara en fazla 15, en az ise 3 iş günü belirtilir. Ancak bu süre yoğunluğa ve eksik olan vize belgelerinden kaynaklı artış gösterebilir.

Castrovillari Vizesi Nasıl Alınır

Vize sahibi olmak için İtalya Konsolosluğu tarafından paylaşılan prosedürleri öğrenmelisiniz. Castrovillari vizesi nasıl alınır merak edenler danışmanlık hizmetlerini de ele alabilir. Nitekim bu hizmetler ile zorunlu belgelerden hızlı bir şekilde haberdar olur ve yetkili mercilere başvurunuzu iletirsiniz.

İtalya Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×