Cattolica Vize

İtalya Cattolica Vize Başvurusu

Arkeolojik olarak son derece kıymetli olan Cattolica şehrine vizeniz ile seyahat edebilirsiniz. Cattolica vize işlemlerinin tamamlanması adına da İtalya Konsolosluğu üzerinden başvurulara geçmeniz gerekir.

Cattolica İçin Vize Gerekli Mi?

Umuma Mahsus Pasaport sahibi olan vatandaşlar Cattolica vize başvurularında bulunmalıdır. Cattolica için vize gerekli mi sorgulayanlar gri, siyah ve yeşil pasaporta dair muaf olarak kabul edilmektedir.

Cattolica İçin Vize Şartları

Vizeye dair önceliğiniz İtalya Konsolosluğu tarafından belirlenen evrakları öğrenmek olmalıdır. Cattolica için vize şartları olarak belgelerin her birini ibraz etmek gerekir. Cattolica vize son olarak harç ödemelerine karşı değerlendirmeye alınır.

Cattolica Turist Vizesi

Cattolica turist vizesi sahibi olmak isteyenlerin randevu işlemlerini tamamlamaları istenir. Şöyle ki belgeler hazırlanır ve randevu üzerine her biri ibraz edilir.

Cattolica vize belgelerinin ardından harç ödemelerine karşı sahip olmanız sağlanır.

Cattolica Vize Başvurusu

Konsolosluk başvurularında belgeleriniz değerlendirilir. Öncesinde ise Cattolica vize başvurusu için online formun doldurulması istenir. Nitekim formda yer alan bilgilerin belgeler ile örtüşmesi dikkate alınır. Bunun için forma girilen bilgilerin kontrol edilmesi en doğrusu olacaktır.

Cattolica Vize Evrakları

Vize için pasaport başta olmak üzere biyometrik fotoğraflara ve başvuru formuna ihtiyaç duyulur. Cattolica vize evrakları olarak SGK hizmet dökümü ile seyahat sigortası talep edilir. Aynı zamanda eğitim ile meslek belgelerinizi de ibraz etmeniz gerekebilir.

Cattolica Vize Fiyatları / Ücreti

Vize türüne bağlı olarak hem evraklar hem de fiyatlar değişir. Cattolica vize fiyatları / ücreti turistik ya da ticari seyahatlerde 160 Euro olarak belirlenmiştir. Ancak uzun dönem kalma süresinde fiyat artış gösterecektir.

Cattolica Vizesi Kaç Günde Çıkar

Vize evrakları ile ödemelere karşı 3 – 15 iş gününe yer verilir. Cattolica vizesi kaç günde çıkar sorgulayanlar bu aralığı dikkate alarak başvurularını iletmelidir.

Cattolica Vizesi Nasıl Alınır

Vize prosedürlerine uygun olan T.C. vatandaşları İtalya Konsolosluğu üzerinden randevu alır. Belgelerin randevu gününde ibrazına geçilir. Cattolica vizesi nasıl alınır sorgulayanlar belgeler ile randevular üzerine harekete geçer. Hatta bu aşamalarda danışmanlıklardan dahi faydalanabilir.

İtalya Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×