Capua Vize

İtalya Capua Vize Başvurusu

Güney İtalya şehirlerinden olan Capua için vize işlemlerine geçilmesi gerekir. Capua vize şartlarına uygun olan vatandaşların başvurularına yanıt verilir ve şehre giriş yapmalarına izin verilir.

Capua İçin Vize Gerekli Mi?

Türk Vatandaşları sahip oldukları pasaporta dair Capua vize işlemlerine başvurmalıdır. Bordo pasaport sahibi olanlar için tüm prosedürler açıklanmıştır. Diğerlerine dair muafiyet ele alınır. Capua için vize gerekli mi sorgulayanların önceliği pasaporta göre şartları ele almak olmalıdır.

Capua İçin Vize Şartları

Reşit olmayanlar için Capua vize onayı ebeveynler üzerinden alınır. Reşit olanlar ise seyahat amacına uygun belgeleri ibraz eder.

Capua için vize şartları olarak belgelere işaret edilir ve son aşamada harç ödemelerinin gerçekleşmesi beklenir.

Capua Turist Vizesi

Schengen bünyesinde de şehre seyahat edilmesine izin verilir. Capua turist vizesi yerine bu yönde tercihinizi yaparak seyahatlerinizi planlayabilirsiniz. Capua vize 90 gün kalma süresine göre verilir ve İtalya şehirlerine giriş yapmanıza izin verilir.

Capua Vize Başvurusu

Online başvuru başı çeker ve vatandaşların form üzerinden iletmeleri beklenir. Capua vize başvurusu için doldurulan form konsolosluk tarafından değerlendirilir ve bunun üzerine sonuç açıklanır.

Capua Vize Evrakları

Konsolosluk sadece başvuru formunu değil diğer evrakları da değerlendirmeye alır. Capua vize evrakları olarak biyometrik fotoğraflar, pasaport ve seyahat sağlık sigortası gibi zorunlu belgelerin ibraz edilmesi istenir.

Capua Vize Fiyatları / Ücreti

Vizeye dair belgelerin ardından ödemelerin yapılması gerekir. Capua vize fiyatları / ücreti için 160 Euro tutarı paylaşılsa da bu tutar yaş aralığı ve konaklama süresi gibi çeşitli unsurlar üzerinden değişiklik gösterir.

Capua Vizesi Kaç Günde Çıkar

Prosedürlerine uygun olan başvurular için minimum süre 3 iş günüdür. Capua vizesi kaç günde çıkar soranlara devamında maksimum olarak 15 iş gününe yer verilir.

Capua Vizesi Nasıl Alınır

İtalya Konsolosluğu vize belgelerinizi talep eder. Capua vizesi nasıl alınır merak edenlerin önceliği evrakları hazırlamak olmalıdır. Bununla birlikte online başvuru ve harç ödemelerine geçilir. Son olarak ise biyometri verilerinin işlenmesi üzerine vizenizi almanız sağlanır.

İtalya Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×