Cesena Vize

İtalya Cesena Vize Başvurusu

İtalya şehirlerinden olan Cesena’ya dair vize işlemlerinin tamamlanması ve seyahate geçilmesi gerekiyor. Cesena vize almayan T.C. vatandaşlarının şehre giriş yapmalarına izin verilmiyor.

Cesena İçin Vize Gerekli Mi?

Bordo pasaporta sahip olan T.C. vatandaşlarının Cesena vize başvurularında bulunması gerekir. Şöyle ki Cesena için vize gerekli mi soranlara dair pasaport türüne göre şartlar sıralanır. Örneğin diğer pasaport türlerine dair 90 gün kalış süreli muafiyete yer verilir.

Cesena İçin Vize Şartları

Bordo pasaporta sahip olan vatandaşlar zorunlu belgelerin hepsini de toplamalıdır. Cesena vize işlemleri eksiksiz olan belgelere karşı sonuçlanır. Aynı zamanda Cesena için vize şartları olarak vatandaşların harç ödemelerine başvurmaları istenir.

Cesena Turist Vizesi

Harç – başvuru ödemelerine karşı vize talepleriniz dikkate alınır. Cesena turist vizesi için ödemelerin öncesinde belgeler ibraz edilir.

Cesena vize işlemleri İtalya Konsolosluğu tarafından birkaç iş günü içerisinde değerlendirilir ve sonuca göre turistik seyahate geçilebilir.

Cesena Vize Başvurusu

Şehre seyahat için online ortamdan indirilen başvuru formunu doldurmalı ve belgelerin içerisine eklemelisiniz. Cesena vize başvurusu için formun devamında gelen evrakları toplar ve konsolosluk üzerinden randevunuzu belirlersiniz.

Cesena Vize Evrakları

Vize başvurularına dair online forma ve pasaporta ihtiyaç duyulur. Cesena vize evrakları olarak bunların ardından gelen seyahati destekleyen rezervasyon belgeleri de talep edilir. Seyahat sigortası, fotoğraf ve kimlik belgeleri olarak devam eder.

Cesena Vize Fiyatları / Ücreti

Güncel tarifelere göre Cesena vize fiyatları / ücreti olarak 160 Euro tutarına netlik kazandırılmıştır. Ancak tutar vize türü ve kalış süresine göre değişecektir.

Cesena Vizesi Kaç Günde Çıkar

Konsolosluk bünyesinde değerlendirilen vizeye dair 3 – 15 iş gününe yer verilir. Cesene vizesi kaç günde çıkar sorgulayanlar bu gün sayısına göre başvurularını iletmelidir.

Cesena Vizesi Nasıl Alınır

Vize başvuruları öncesinde online form doldurulur ve evraklar hazırlanır. Cesene vizesi nasıl alınır merak edenlere hem belgeler hem de harç ödemeleri paylaşılır. Her bir detay üzerine konsolosluk randevularına geçer ve biyometri veri yani parmak izi uygulamalarına yer verirsiniz.

İtalya Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×