Eure Vize

Fransa Eure Vize Başvurusu

Eure, Fransa’nın ilk eyaletlerinden biridir. Fransız tarihini en iyi yansıtan şehirlerden biri olması, her yıl binlerce turistin tercih etmesini sağlamıştır. Şehre gitmek için yapacağınız vize başvurularında bizimle her zaman iletişime geçebilir ve danışmanlık alabilirsiniz.

Eure İçin Vize Gerekli Mi?

Eure için vize gerekli mi: Eure, Fransa’ya bağlı bir kent olduğu için gidecek kişiler, Fransa vize türlerinden birini almalıdır. Eğitim, seyahat, ticari ve çalışma gibi vize türlerini alabilir veya seyahat etmek için Schengen vizesine başvuru yapabilirsiniz.

Eure İçin Vize Şartları

Eure için vize şartları başvuru yapılan vize türüne göre değişiklik göstermektedir. Vize alacak kişilerin güncel pasaporta sahip olması, 30.000 Euro değerinde seyahat sağlık sigortası olması, parmak izi, konaklama adresi göstermesi, maddi gelirinin yeterli olması gibi şartlarla vize verilir. Eure vize belgelerinin tümünün eksiksiz şekilde vize merkezine teslim edilmesi de zorunludur.

Eure Turist Vizesi

Eure turist vizesi şehirde kısa süre konaklamak isteyen kişilerin başvuru yapabileceği Fransa vize türleri arasındadır. Turistik vize, 90 gün süreyle Fransa’da ikamet edilmesine olanak tanır.

Eure Vize Başvurusu

Eure vize başvurusu Fransa konsolosluğuna yapılmaktadır. Başvuru için öncelikle vize başvuru formunu doldurarak randevu almalısınız.

Randevu alan kişiler, Fransa vize evraklarını vize merkezine teslim ederek başvurusunu gerçekleştirebilir.

Eure vize Evrakları

Eure şehrine seyahat etme, eğitim alma veya çalışma gibi amaçlarla gidecek kişilerin ilgili vize türleri için gereken belgeleri hazırlaması zorunludur. Eure vize evrakları; güncel pasaport, kimlik fotokopisi, başvuru formu çıktısı, vize talep dilekçesi, gelir belgesi ve sponsor belgeleri gibi evraklardır. Eure vize türlerinin bir kısmı için ek belgeler de talep edilmektedir.

Eure Vize Fiyatları/ Ücreti

Eure vize fiyatları/ücreti 2020 yılında değişerek 80 Euro olmuştur. Vize merkezi başvuru ücreti ise 30 Euro’dur.

Eure Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Eure vizesi kaç günde çıkar: Fransa vize başvuru sonucu 15 iş günü içerisinde açıklanır.

Eure Vizesi Nasıl Alınır?

Eure vizesi nasıl alınır: Vize almak için Fransa konsolosluğunu arayabilir ve online randevu alabilirsiniz. Randevu alan kişiler, vize için istenen şartları sağlamalı ve gerekli evrakların tümünü Eure vize merkezine teslim ederek vize ücretini ödemelidir.

Fransa Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×