Drome Vize

Fransa Drome Vize Başvurusu

Drome, Fransa’nın Güneydoğusunda bulunan bir şehirdir. Yüksek teknolojili sanayileri ile tanınan şehir, birçok yabancının çalışma imkanı bulmasından dolayı kozmopolit bir yapıya sahiptir. Şehre çalışma, eğitim veya seyahat gibi amaçlarla gitmek için Fransa vizesi alınması zorunludur. Vize başvurusu yapmak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Drome İçin Vize Gerekli Mi?

Drome için vize gerekli mi: Drome, Fransa sınırları içerisinde yer alan bir şehir olduğu için gidecek kişiler, gitme amacına göre Fransa vizesi almalıdır.

Drome İçin Vize Şartları

Drome için vize şartları başvuru yapılan vize türüne göre değişiklik gösterir. Temel olarak pasaport sahibi olma, seyahat sağlık sigortası, parmak izi, konaklama adresi gösterilmesi, gelir yeterliliği gibi şartlar vardır. Çalışma amaçlı Drome vize başvurusunda bulunacak kişiler, çalışacakları kurumdan yazılı belge almalıdır.

Drome Turist Vizesi

Drome turist vizesi şehirde 90 günden kısa süreyle konaklamak isteyen kişilerin alması gereken vize türüdür. Vize başvurusu, Fransa konsolosluğuna veya konsolosluk tarafından yetki verilen vize merkezlerine yapılır.

Drome Vize Başvurusu

Drome vize başvurusu yapacak kişiler, Fransa vize başvuru formunu doldurmalı ve vize talep dilekçesi oluşturmalıdır.

Randevu tarihinde istenen belgelerin tümü Fransa vize merkezine teslim edilmeli ve vize ücreti ödenmelidir.

Drome Vize Evrakları

Drome vize evrakları; güncel pasaport, kimlik fotokopisi, güncel fotoğraf, konaklama adresi, parmak izi, sağlık sigortası, gelir belgesi, uçak bileti ve banka dekontu gibi belgelerdir. Drome vize türüne göre ek belgeler de talep edilebileceği için vize türüne göre güncel belge listelerinin konsolosluk adresinden takip edilmesi gerekir.

Drome Vize Fiyatları/ Ücreti

Drome vize fiyatları/ücreti 2021 yılı için 80 Euro, vize merkezi başvuru ücreti 30 Euro’dur.

Drome Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Drome vizesi kaç günde çıkar: Fransa vize başvurusu 15 iş günü içerisinde sonuçlanır.

Drome Vizesi Nasıl Alınır?

Drome vizesi nasıl alınır: Vize almak için vize başvuru formunun doldurulması, vize talep dilekçesi oluşturulması ve konsolosluktan randevu alınması gerekir. Drome vize merkezine, randevu tarihinde istenen belgelerin tümü teslim edildikten sonra vize başvurusu yapılır.

Fransa Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×