Dortmund Vize

Almanya Dortmund Vize Başvurusu

Dortmund vize alım adımlarında kişilerin dilerlerse bireysel olarak başvuru adımlarını tamamlamalarına imkan verilmektedir dilerlerse de aracı kurumlar üzerinden başvuru aşamalarını gerçekleştirmesi mümkün kılınmaktadır.

Dortmund İçin Vize Gerekli Mi?

Almanya vize başvuru adımları için anında firmamız ile iletişim adımını tamamlayarak sürece dair püf noktalarına hakim olabilirsiniz. Dortmund için vize gerekli mi; Almanya giriş işlemleri için vize alma zorunluluğu devam etmektedir. Dortmund vize talep adımında C ya da D türü vize alma hakkınız vardır. C türü vize kısa sürelidir. Sadece 90 gün boyunca geçerliliğini sürdürmektedir.

Dortmund İçin Vize Şartları

Dortmund için vize şartları arasında oturum izni ya da çalışma izni almak isteyen kişilerin özellikle Ulusal Vize tercih etmesi gerekir. Oturum izni alma adımını kolaylaştırmak için Alman vatandaşı bir akrabanızdan davet mektubu almak sizin için daha verimli olacaktır.

Dortmund Turist Vizesi

Dortmund turist vizesi için C türü vize talep edilmesi yeterlidir.

C türü vizede ülkeye giriş çıkış adımlarını belirtecek uçak gidiş dönüş biletlerini de ayrıca sunmanız gerekir.

Dortmund Vize Başvurusu

Dortmund vize başvurusu yapılırken size verilen referans numarası üzerinden başvuru durumunuzu kontrol edebilirsiniz. Dortmund vize başvuru durumunu kontrol ederken ret yanıtı aldığını fark ederseniz reddi itirazda bulunma hakkınız da vardır.

Dortmund Vize Evrakları

Dortmund vize evrakları arasında öğrenci olarak giriş yapmak isteyen kişilerin öğrenci belgelerini eksiksiz biçimde sunmaları ve kabul aldıkları okuldan da onay yazılarını almaları gerekir.

Dortmund Vize Fiyatları / Ücreti

Dortmund vize fiyatları ücreti ödeme adımının sonrasında vize başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır. Vize başvuru harcı 80 Euro olarak belirlenmiştir.

Dortmund Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Dortmund vizesi kaç günde çıkar; başvuru evraklarının sunulmasının hemen sonrasında oldukça kısa bir sürede en geç 4 haftalık süre zarfında vize başvurunuz yanıt alacaktır.

Dortmund Vizesi Nasıl Alınır?

Dortmund vizesi nasıl alınır; başvuru adımlarını aile birleşimi kategorisi üzerinden tamamlayacaksanız evlilik belgelerinizin Almanca tercüme edilmiş halini sunmanız gerekir. Ayrıca daha öncesinde bir evliliğinizi olmuşsa bu evliliğin sonlandığına dair belgeyi de başvuru evraklarına eklemeniz gerekir.

Almanya Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×