Brindisi Vize

İtalya Brindisi Vize Başvurusu

İtalya’nın liman kentlerinden olan Brindisi için ülke vizesine sahip olmak gerekir. Hatta Brindisi vize işlemleri yerine Schengen bünyesinde de seyahat etmenize izin verilecektir.

Brindisi İçin Vize Gerekli Mi?

Umuma Mahsus pasaporta sahip olanlara dair Brindisi vize şartları sıralanır. Nitekim Brindisi için vize gerekli mi sorusuna dair bordo pasaport sahiplerine 90 günlük sınıra göre vize şartı belirtilir. Diğerleri için de 90 günlük muafiyet açıklanır.

Brindisi İçin Vize Şartları

10 yıldan eski olmamak şartıyla Brindisi vize için pasaportlarınızı ibraz etmelisiniz. Aynı zamanda seyahat dönüşünden sonra en az 3 ay geçerliliği olmalıdır. Brindisi için vize şartları daha çok belgelere dair paylaşılır ve son aşamada harç ödemelerinin tamamlanması istenir.

Brindisi Turist Vizesi

Brindisi vize için hem konaklama hem de uçak rezervasyonları talep edilir. Özellikle de Brindisi turist vizesi için rezervasyonlar ve seyahat sağlık sigortaları önemli bir yere sahiptir.

Brindisi Vize Başvurusu

Başvuruya ilişkin önceliğiniz online formu indirmek ve doldurmak olmalıdır. Brindisi vize başvurusu online olarak gerçekleşir ve ardından belgeleriniz ile konsolosluk işlemlerine geçmeniz beklenir.

Brindisi Vize Evrakları

Sadece pasaport ve seyahat sigortaları ile sınırlı kalınmaz. Brindisi vize evrakları olarak devamında nüfus cüzdanı fotokopisi ile banka hesap dökümü talep edilir.

Hatta maaş bordrosu ile SGK hizmet dökümü şeklinde mesleki belgelerin de hazırlanması gerekir.

Brindisi Vize Fiyatları / Ücreti

Ulusal, turistik ve ticari gibi ayrı vize türlerine dair fiyatlara yer verilir. Brindisi vize fiyatları / ücreti için 90 günlük kalma süreli olanlara 160 Euro eşlik etmektedir.

Brindisi Vizesi Kaç Günde Çıkar

Vizenin minimum çıkma süre 3 iş günüdür. Brindisi vizesi kaç günde çıkar merak edenlere en çok ise 15 iş günü belirtilir.

Brindisi Vizesi Nasıl Alınır

Brindisi vizesi nasıl alınır sorgulayanların önceliği seyahat amacına göre belgeleri toplamak olmalıdır. Belgelerin arkasından başvuru ile harç ödemelerine geçilmesi gerekir. Son aşamada konsolosluk randevuları devreye girer. Randevu günü belgelerin ibrazına geçer ve biyometri işlemlerini tamamlayarak vize başvurularınızı tamamlarsınız.

İtalya Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×