Bonn Vize

Almanya Bonn Vize Başvurusu

Bonn vize talep adımlarında D ve C grubu üzerinden başvuru adımlarını tamamlamanıza fırsat verilmektedir. D grubu vize ile uzun süreli kalma izni alırken C grubunda ise sadece 90 günden az olan seyahatlerinizi planlamanıza imkan verilmektedir.

Bonn İçin Vize Gerekli Mi?

Almanya vize talep adımlarında kişilerin özellikle firmamız ile iletişime geçerek hangi aşamalarda hangi püf noktalarını takip etmeleri gerektiği konusunda bir danışmanlık almalarına imkan verilmektedir.

Bonn için vize gerekli mi; Almanya için vize muafiyeti söz konusu değildir. Bonn vize talep adımlarında en kısa süre içerisinde başvuru adımlarının yerine getirilmesi sonrasında size bir referans numarası sunulacaktır. Bu referans numarası üzerinden başvurunuzun durumunu kontrol etme fırsatını da elde edebilirsiniz.

Bonn İçin Vize Şartları

Bonn için vize şartları arasında oturum talep edilecek ise en azından ülkede temel ihtiyaçların karşılanması adına Almancanın temel seviyede konuşulması talep edilmektedir. Sürekli oturum izni talep eden kişilerin ise bunu devletin yaptığı sınavlar üzerinden kanıtlaması gerekir.

Bonn Turist Vizesi

Bonn turist vizesi için otel rezervasyon belgelerinin de sunulması gerekmektedir. Otel rezervasyonu sırasında ne kadar süre kalınacağına dair de beyanda bulunulmuş olur.

Bonn Vize Başvurusu

Bonn vize başvurusu yapılırken hangi başvuru formunu doldurmanız gerektiğini İdata sitesinden sorunsuz şekilde öğrenebilirsiniz.

Bonn vize talep adımlarında Almanya İdata firmasını görevli kılmıştır.

Bonn Vize Evrakları

Bonn vize evrakları derlenirken başvuru formunun doldurulmasının sonrasında ıslak imza ile de onaylanması talep edilmektedir.

Bonn Vize Fiyatları / Ücreti

Bonn vize fiyatları ücreti ödenirken dilediğiniz metodu kullanabilirsiniz. Ödemeniz gereken vize ücreti ise 80 Euro olarak belirlenmiştir. Eğer vizeniz ret yanıtı alırsa ödemiş olduğunuz tutarın size iade edilmesine imkan tanınmayacaktır.

Bonn Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Bonn vizesi kaç günde çıkar; 2 haftalık bir süre içerisinde normal koşullarda vize çıkacaktır. Fakat 4 haftalık süreye kadar uzayabilmektedir. Bu uzamanın sebebi ise pandemi koşullarıdır.

Bonn Vizesi Nasıl Alınır?

Bonn vizesi nasıl alınır; aracı firmamız ile iletişime geçerek vize talep adımlarına dair tüm bilgilendirmelere anında hakim olabilirsiniz.

Almanya Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×