Biella Vize

İtalya Biella Vize Başvurusu

Tarihi mirasları ile göz dolduran Biella şehrine seyahat için vize işlemlerini tamamlamanız gerekir. Biella vize şartları İtalya Konsolosluğu tarafından belirtilir ve başvurular yine bu merkezden alınır.

Biella İçin Vize Gerekli Mi?

Diplomatik, Hususi ve Hizmet pasaportuna dair Biella vize muafiyeti bulunuyor. Ancak Bordo Pasaport sahibi olan T.C. vatandaşlarının başvurulara geçmesi istenir. Biella için vize gerekli mi sorgulayanlar pasaport sınıfına göre işlemlere geçmelidir.

Biella İçin Vize Şartları

Vize şartlarının başında evraklar gelir ve Biella vize ödemelerine geçilmesi istenir. Biella için vize şartları konsolosluk bünyesinde belirlenmiş, uygun olan T.C. vatandaşlarının şehre giriş yapmalarına izin verilmiştir.

Biella Turist Vizesi

Biella vize işlemlerine dair önceliğiniz seyahat amacını belirlemek ve belgeleri toplamak olmalıdır. Bunun için Biella turist vizesi ele alınabilir ve otel , gidiş – dönüş uçak rezervasyonları şeklinde seyahati destekleyen evrakları ibraz etmelisiniz.

Biella Vize Başvurusu

Vize evraklarının toplanması ve bunun üzerine Biella vize başvuru için konsolosluk randevularına geçilmesi gerekir. Öncesinde online başvuru formunu açmayı ve eksiksiz olarak doldurmayı da ihmal etmemeniz gerekiyor.

Biella Vize Evrakları

Vize evrakları olarak doldurulan online başvuru formuna ve pasaporta ihtiyaç duyulur. Bunların ardından özlük belgeleri ile biyometrik fotoğraflar gelir. Aynı zamanda Biella vize evrakları olarak gidiş – dönüş biletlerinden seyahat sağlık sigortasına kadar birkaç belge üzerinden başvurulara geçilir.

Aynı zamanda mesleki ya da eğitime dair ayrı vize türlerine yer verildiği için her birine özel belgelere ihtiyaç duyulur.

Biella Vize Fiyatları / Ücreti

Ulusal vize ücreti 216 Euro şeklindedir. Biella vize fiyatları / ücreti için harç + başvuru ödemesi ise 160 Euro olarak ele alınmalıdır.

Biella Vizesi Kaç Günde Çıkar

Biella vizesi kaç günde çıkar sorgulayanlara dair 3 ile 15 gün aralığı belirtilir ve en az 3 hafta öncesinde başvurulara geçilmesi gerekir.

Biella Vizesi Nasıl Alınır

Vize işlemleri İtalya Konsolosluğu ve Büyükelçilik bünyesinde randevulara göre ele alınır. Biella vizesi nasıl alınır merak edenlerin önceliği zorunlu evrakları toplamak olmalı. Bununla birlikte randevu almanız ve biyometri işlemlerini tamamlamanız istenir.

İtalya Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×