Belluno Vize

İtalya Belluno Vize Başvurusu

Tarihi mirasından kaynaklı turistlerin ilgi odağı haline gelen Belluno şehrine vize alarak giriş yapabilirsiniz. Belleuno vize 90 günlük sınıra göre verilir ve daha fazlası için Ulusal Vize başvurularınız değerlendirilir.

Belluno İçin Vize Gerekli Mi?

Belleuno vize prosedürleri İtalya Konsolosluğu tarafından belirlenmiştir. Bunun üzerine Belleuno için vize gerekli mi soranlar bordo pasaport için başvurulara geçmelidir. Diğerleri ise 90 günlük kalma süresine karşı muaf kabul edilecektir.

Belluno İçin Vize Şartları

Reşit yaşta olanlar kimlik, finansal ve seyahat evraklarını hazırlamalıdır. Belleuno için vize şartları olarak öncelikle belgeleri öğrenmeli ve harç bedelini ödemelisiniz. Nitekim Belleuno vize başvurularına dair ödeme makbuzu da talep edilecektir.

Belluno Turist Vizesi

Belleuno turist vizesi için ek belgelere ihtiyaç duyulur ve başvurular İtalya Konsolosluğu ile değerlendirilir. Özellikle de seyahati ispatlayan belgeler başı çeker.

Belleuno vize yerine isteyenler Schengen başvurularına da geçebilir ve bu şekilde ülkenin şehirlerine seyahat edebilir.

Belluno Vize Başvurusu

Elektronik başvuruya dair öncelikle form bilgileriniz talep edilir. Belleuno vize başvurusu form ile ele alınır ve ardından belgelerin ibrazı için konsolosluk başvurularına geçilmesi istenir.

Belluno Vize Evrakları

Pasaportların geçerlilik süresi de yıpranmamış olması dikkate alınır. Belleuno vize evrakları olarak pasaport haricinde otel – uçak rezervasyonları ile seyahat sigortaları da talep edilir. Nüfus cüzdanı fotokopisi ve SGK hizmet dökümü gibi belgelerin de üzerinde durulur. Aynı zamanda harç ödemelerine dair makbuz da talep edilir.

Belluno Vize Fiyatları / Ücreti

Schengen vize ücreti için 160 Euro bedelinin ödenmesi gerekiyor. Belleuno vize fiyatları / ücreti olarak bu tutar hem yetişkinlere hem de çocuklara göre değişiklik gösteriyor.

Belluno Vizesi Kaç Günde Çıkar

İşlemlerin en az 3 iş günü içerisinde sonuçlanması için belgeleri eksiksiz olarak ibraz etmelisiniz. Belleuno vizesi kaç günde çıkar sorgulayanlara ek belgeler üzerine bu süre 15 iş günü olarak paylaşılacaktır.

Belluno Vizesi Nasıl Alınır

Yetişkinlere ve çocuklara dair ayrı evraklar talep edilir. Belleuno vizesi nasıl alınır merak edenlere yaş aralığı ve vize türüne göre ayrı belgeler belirtilir.

İtalya Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×