Barletta Vize

İtalya Barletta Vize Başvurusu

Güney İtalya sınırları içerisinde yer alan Barletta kentine dair konsolosluk üzerinden müracaat edilmelidir. Barlette vize için konsolosluk üzerinden belgeler ibraz edilir ve parmak izi uygulamalarına yer verilir.

Barletta İçin Vize Gerekli Mi?

90 günü aşan kalma süresine dair Barlette vize zorunlu kabul edilir. 90 günü aşmayan süre için yeşil, gri ve siyah pasaport sahipleri muaf kabul edilir. Barlette için vize gerekli mi sorusu bordo pasaport sahiplerine ‘evet’ olarak yanıtlanır.

Barletta İçin Vize Şartları

Bordo pasaporta sahip olanlar Barlette için vize şartları nelerdir dikkate almalı ve başvuruya geçmelidir. Barlette vize başvurusu önce online form ile ele alınır. Ardından konsolosluk üzerinden randevu alınması istenir.

Barletta Turist Vizesi

Seyahatleriniz turistik amaçlı ise bu yönde Barlette vize başvurularına geçmek gerekir. Barlette turist vizesi için seyahati destekleyen evraklar hazırlanır.

Her bir belgenin randevu günü ibraz edilmesi istenir.

Barletta Vize Başvurusu

Başvuru formu birkaç sayfadan oluşur ve talep edilen bilgilerin eksiksiz olarak girilmesi istenir. Barlette vize başvurusu için sadece forma değil randevuya da geçilir ve konsolosluk üzerinden işlemlerin tamamlanması gerekir.

Barletta Vize Evrakları

Vize türüne göre ayrı evraklar talep edilir. Çalışma için mesleki, eğitim için de öğrenci evraklarının üzerinde durulur. Barlette vize evrakları olarak pasaport, biyometrik fotoğraf ve seyahat sigortası zorunludur. Bunların ardından SGK hizmet dökümü ile nüfus cüzdanı fotokopisi gibi ayrı belgelere de ihtiyaç duyulur.

Barletta Vize Fiyatları / Ücreti

Barlette vize fiyatları / ücreti için en son 160 Euro tutarına netlik kazandırılmıştır. Ancak bu tutar yaş aralığına ve vize türüne göre değişiklik gösterecektir.

Barletta Vizesi Kaç Günde Çıkar

Vizenizin en az 3 iş günü içerisinde sonuçlanması mümkün olacaktır. Barlette vizesi kaç günde çıkar soranlara en fazla da 15 iş günü belirtilir ve yoğunluğa göre bu süre de uzayabilir.

Barletta Vizesi Nasıl Alınır

Yetişkinler ilgili belgeler ile başvurularını iletmelidir. Barlette vizesi nasıl alınır öğrenmek adına danışmanlık hizmetleri de ele alınabilir ve bu şekilde işlemleri hızlandırabilirsiniz.

İtalya Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×