Ancona Vize

İtalya Ancona Vize Başvurusu

Liman şehri olarak bilinen Ancona için vize prosedürlerine uygun bir şekilde başvurulara geçmek gerekir. Ancona vize İtalya Konsolosluğu ve Büyükelçiliği bünyesinde dikkate alınıyor.

Ancona İçin Vize Gerekli Mi?

Umuma Mahsus pasaport ile seyahat etmek isteyenler Ancona vize başvurularında bulunmalıdır. Hizmet, Diplomatik ve Hususi pasaporta dair Ancona için vize gerekli mi merak edenlere 90 günlük muafiyet eşlik edecektir.

Ancona İçin Vize Şartları

Schengen vize şartlarını da dikkate alarak Ancona vize üzerinden seyahate geçebilirsiniz. Ancona için vize şartları olarak öncelikle belgelere işaret edilir ve güncel tarifelere göre vize ödemelerinin yapılması istenir.

Ancona Turist Vizesi

Ancona vize seyahat nedenine göre şekillenir ve bunlar arasında turistik vize başı çeker. Limanlarından kaynaklı dikkat çeken şehre Ancona turist vizesi alarak 90 günlük kalma süresine sahip olabilirsiniz.

Ancona Vize Başvurusu

Başvurulara ilişkin elektronik ortamdan forma ulaşır ve bilgilerinizi sıralamaya başlarsınız. Ancona vize başvurusu önce form akabinde de konsolosluk bünyesinde değerlendirmeye alınacaktır.

Ancona Vize Evrakları

10 yıldan eski olmayan pasaportlara ve biyometrik fotoğraflara ihtiyaç duyulur. Ancona vize evrakları olarak nüfus cüzdanı kopyası, seyahat sağlık sigortası ve banka hesap dökümü şeklinde diğerleri de sıralanır. Hatta vize türüne göre işveren yazısı ile davetiyeler de talep edilebilir.

Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği ve SGK hizmet dökümü gibi evrakların da üzerinde durulur.

Ancona Vize Fiyatları / Ücreti

Belgelerin ardından banka üzerinden harç ödemelerine geçilir. Ancona vize fiyatları / ücreti için en son belirlenen tutar 160 Euro şeklindedir.

Ancona Vizesi Kaç Günde Çıkar

En az 3 iş gününe kadar vize çıkartılır. En fazla Ancona vizesi kaç günde çıkar merak edenlere de 15 iş günü belirtilir. Bunun üzerine seyahatten birkaç hafta öncesinde başvurulara geçilmesi önerilir.

Ancona Vizesi Nasıl Alınır

Vizelerinizi seyahati destekleyen evraklar üzerine alabilirsiniz. Ancona vizesi nasıl alınır sorgulayanlara öncelikle evraklar belirtilir ve eksiksiz olarak ibraz edilmesi istenir. Belgelerin ardından vize ödemelerinin gerçekleşmesi gerekir. Bu adımlara karşı konsolosluk randevularına geçer ve başvurunuzu yaparsınız.

İtalya Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×