Aeolian Islands Vize

İtalya Aeolian Islands Vize Başvurusu

İtalya’da gezilecek yerler arasında olan Aeolian Islands için vize başvurularının gerçekleşmesi gerekir. Aeolian Islands vize işlemleri ülke konsolosluğu dahilinde ele alınır ve sonuç birkaç iş gününde açıklanır.

Aeolian Islands İçin Vize Gerekli Mi?

Hususi, Hizmet ve Diplomatik pasaporta sahip olanlar Aeolian Islands vize işlemlerinden muaf tutulur. Umuma Mahsus pasaport için de başvurular ele alınır. Aeolian Islands için vize gerekli mi merak edenler pasaport sınıflarına göre işlemlere geçmelidir.

Aeolian Islands İçin Vize Şartları

Kalma süresi 90 günden az ise buna uygun belgelerin ibrazına geçer Aeolian Islands vize için konsolosluk üzerinden başvurulara geçersiniz. 90 günü aşması üzerine D tipi vize için belgelerinizi hazırlarsınız.

Aeolian Islands için vize şartları kalma süresinden vize türüne kadar birkaç unsura göre belirlenir.

Aeolian Islands Turist Vizesi

Umuma Mahsus pasaport sahibi olan vatandaşlar Aeolian Islands vize için İtalya Konsolosluğu başvurularına yer vermelidir. Aeolian Islands turist vizesi konaklama ile uçak rezervasyonlarına göre ele alınır. Bunun dışında kimlik ile finansal durum belgeleri de istenir.

Aeolian Islands Vize Başvurusu

Aeolian Islands vize başvurusu İtalya Konsolosluk ile Büyükelçilik üzerinden randevu sistemine göre değerlendirilir.

Aeolian Islands Vize Evrakları

Başvuru formu ile nüfus cüzdanı kopyası şeklinde belgeler hazırlanır. Aeolian Islands vize evrakları olarak pasaport, fotoğraf ve seyahat sigortası da vize dosyalarına eklenmelidir. Aynı zamanda banka hesap dökümü ile maaş bordrosu şeklinde finans belgelerine de yer verilir. Özellikle de seyahati karşılayacak miktara sahip olup olmamanız değerlendirilir.

Aeolian Islands Vize Fiyatları / Ücreti

Aeolian Islands vize fiyatları / ücreti için en son 160 Euro tutarına netlik kazandırılmıştır.

Aeolian Islands Vizesi Kaç Günde Çıkar

Ödemelerin ile belgeleriniz üzerine birkaç iş günü devreye girer. Aeolian Islands vizesi kaç günde çıkar öğrenmek isteyenlere 3 – 15 günlük süreç belirtilir.

Aeolian Islands Vizesi Nasıl Alınır

Vize evrakları üzerine alınır. Aeolian Islands vizesi nasıl alınır sorusuna karşı seyahat amacına uygun belgeler sıralanır. Son aşamada ödemelere geçer ve konsolosluk başvurularına yer verirsiniz.

İtalya Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×