Tunceli Vize Merkezi

Tunceli Vize Başvurusu

Tüm vize başvuruları için faaliyet gösteren Tunceli Vize Merkezi olarak; Tunceli Merkez, Pülümür, Pertek, Ovacık, Nazımiye, Mazgirt, Hozat, Çemişgezek üzerinden başvuruları sorunsuz bir biçimde kabul ediyoruz. Ofisimize hem [email protected] mail adresi üzerinden hem de 0532 176 62 46 – 0850 228 43 numaralarından ulaşabilirsiniz.

Tunceli merkezde ne yapılır?

Tunceli merkez büyük mağazalar gezilir. Aynı zamanda parkında vakit geçirebilir.

Tunceli kaç günde gezilir?

Tunceli her açıdan oldukça güzel bir şehirdir. 2-3 günde gezilir.

Tuncelinin Neyi Meşhur hediyelik?

Şavak Tulum Peyniri, Cicim, Pülümür Balı Tunceli’den alınacak hediyelerdir.

Ticari Vize Nasıl Alınır?

Ticari vize nedir: Ticari vize yabancı bir ülkede gerçekleştirilen her türlü ticari özelliğe sahip olan organizasyona katılabilmek için alınması gereken bir izindir. Tunceli vize merkezi başvurusu bu noktada şu evraklar üzerinden yapılır;

 • Tunceli vize işlemi çerçevesinde gidilecek olan ülkeye hareket edilmelidir. Schengen ülkesi söz konusu ise buna dair formun dikkatli bir biçimde doldurulması şarttır.
 • Bunun yanı sıra pasaport, son yıllarda alınmış olan diğer eski vizelerin fotokopisi de yanınızda olmak zorundadır.
 • Aynı zamanda 2 tane en az olmak üzere biyometrik fotoğrafın da talep edildiğini ifade etmek gerekiyor.
 • Birçok ülke tam vukuatlı olan nüfus örneğini de sizden talep etmektedir.
 • Tüm bunların yanı sıra vize harcı, uçuş ve seyahat rezervasyon kaydına dair belge de sunulmalıdır.
 • Ticari vizelerde dikkat çeken ve istenen bir diğer evrak ise daveti yapan yabancı ülkedeki ilgili firmanın bilgileridir. Bunun hem aslının hem de fotokopisinin sunulması gerekmektedir.
 • Başvuruyu yapan kişinin ve firmanın adı ve adresi de eklenmelidir.
 • Vize süresi belirtilmek zorundadır.
 • Seyahatin amacını çok net bir biçimde açıklamanız lazım.
 • Hesap hareketlerinin gösterilmiş olduğu doküman da unutulmamalıdır.
 • Tüm bunlara ek olarak eğer bir fuar standı kurulacaksa, buna dair fuar katılımcı kartı da olmalıdır.

Aracı kurumumuz sayesinde vize işlemleri çok hızlı bir biçimde tamamlanıyor.

Tunceli Vize Merkezi
Tunceli Vize Merkezi

Vize Başvurusu Belgeleri

Tunceli vize merkezi ofisi üzerinden işlemleri hiçbir şekilde zaman geçirmeden hemen başlatabilirsiniz. İlgili tüm evrakların edinilmesi şarttır. Pasaport, başvuru formu, 2 tane biyometrik olarak tanımlanmış olan fotoğraf, yapılmış olan uçak ile otel rezervasyonlarının belgeleri sunulmak zorundadır.

Tunceli vize işlemleri çerçevesinde aynı zamanda seyahat sağlık sigortası, mülk kaydı, banka hesap dökümü gibi diğer evrakların hazırlanması da önem arz eder. Bunların yanı sıra vize ücretini de ödemek gerekmektedir. Bunların tümünün sağlanmasının ardından artık sürecin hızlı bir şekilde sonuçlanmasının önünde bir engel kalmaz. Kısa zaman dilimi içerisinde vize başvurularınız olumlu yanıt almış olacaktır.

Vize Başvurusu Faaliyet Belgesi

Tunceli vize merkezi başvurusu nasıl yapılır: Tunceli vize işlemlerinde özellikle faaliyetlerin resmi bir biçimde ibraz edilmesi çok büyük bir önem taşıyor. Bu noktada ülkelerin talep etmiş olduğu faaliyet belgesinin alınması gerekmektedir. Bunun her şeyden önce yeni ve güncel olması şarttır. En son durumu tanımlaması, olası ret yanıtının da önüne geçmiş olacaktır. Ticaret ve sanayi odaları üzerinden alınması noktasında bir engel söz konusu değildir.

Dileyen kişiler hemen ilgili kuruma giderek form doldurarak bunu talep edebilirler. Çok kısa bir süre içerisinde hazırlanır ve tarafınıza sunulur. Bunun yanı sıra e imza yöntemi üzerinden de edinilmesi kesinlikle mümkündür. Ancak burada unutulmaması gereken şey ilgili belge üzerinde hem kaşenin hem de imzanın olmasıdır. Bunların bulunmaması halinde evrakın kabul edilmeme durumu ortaya çıkabilmektedir.

Tunceli Vize Merkezi-Vize Olmayan Ülkelere Nasıl Gidilir?

Tunceli vize merkezi işlemi sizin adınıza alınmış olan bir izin olarak dikkat çeker. Bunu hangi ülkeye gitmek istiyorsanız ona göre talep etmeniz, konuyu belirtmeniz ve bu noktada ilgili evrakları başarılı şekilde toplayarak sunmanız gerekmektedir. Her ülkenin Türkiye’den vize istemediğini söylemek lazım. Hatta her geçen gün bunların sayısında çok büyük bir artış söz konusudur. Bu tip ülkelere gitmek daha kolay bir prosedür sayesinde basit olacaktır. Dikkat edilecek bazı hususların bulunduğunu hiçbir şekilde unutmamak lazım.

Pasaport ortak ve her daim istenen bir belgedir. Vize olmasa bile bunun bulunması gerekmektedir. Aynı zamanda biyometrik özellikleriyle tanımlanmış olan 2 tane fotoğrafın da yanınızda olması şarttır. Seyahat sağlık sigortası ve otel ile uçuş rezervasyon belgeleri yeterlidir. Bu sayede tatil ya da farklı gerekçelerle ilgili ülkeye seyahat edebilmenizin önünde hiçbir engel kalmamış olacaktır. Vizesiz seyahatler bu anlamda farklıdır.

Fransa Uzun Süreli vizeler >>> vizerandevu.com/fransa-uzun-sureli-vizeler/ sayfamızdan bilgi alınız.

 

Tunceli Vize Merkezi Video;

TunceliÇemişgezek Vize BaşvurusuHozat Vize BaşvurusuMazgirt Vize BaşvurusuNazımiye Vize BaşvurusuOvacık Vize BaşvurusuPertek Vize BaşvurusuPülümür Vize BaşvurusuTunceli Vize Başvurusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
 • ×