Nazımiye Vize Başvurusu

Nazımiye vize başvurusu aile birleşimi kategorisinde yapılacak ise evliliğin resmi şekilde tamamlandığına ilişkin bilgileri sunmalısınız. Örneğin Almanya aile birleşimi talep edecekseniz tüm resmi belgelerin Almancaya tercüme edilmiş şekilde sunulması gerekir. Bu tercümenin noter onaylı olma kuralı da yerine getirilmelidir.

Nazımiye vize başvurusu sırasında dikkate alınması gereken temel belge tam tekmil nüfus kayıt örneğidir. Bu örnekte kişilerin daha öncesinde resmi nikahlı bir evlilik yaptığı fark edilirse bu evliliğin sonlandığına ilişkin belgelerin de sunulması gerekir. Ayrıca önceki evliliklerden olan çocukların bilgileri ve velayet durumları da aydınlatılmalıdır.

Nazımiye vize başvurusu yapılırken size bir referans numarası iletilecektir. Bu referans numarası sayesinde başvurunun hangi aşamada olduğunu kontrol etme hakkınız olacaktır.

Aile birleşimi onayı ortalama 3 aylık bir bekleme sürecinin sonrasında çıkacaktır.

Vize Randevu firmasının aile birleşimi alanında da eşsiz bir uzman kadro geliştirdiği görülmektedir. Bu uzman kadro sorularınıza yanıt bulma aşamasını çok daha kolay bir hale getirecektir. Prosedürler ya da kurallar ile uğraşmanıza gerek kalmadan randevu aşamasını şekillendirebilirsiniz.

  • Tunceli Vize Merkezi

    Tunceli Vize Merkezi

    Tüm vize başvuruları için faaliyet gösteren Tunceli Vize Merkezi olarak; Tunceli Merkez, Pülümür, Pertek, Ovacık, Nazımiye, Mazgirt, Hozat, Çemişgezek üzerinden…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×