Çemişgezek Vize Başvurusu

Çemişgezek vize başvurusu yapılırken aile birleşimi talep edecek olan kişilerin evlilik durumlarına ilişkin detaylı şekilde bilgi vermeleri gerekmektedir. Aile birleşimi talep edilirken hangi ülkenin vatandaşı ile evlendiyseniz onun ikametgah belgesini resmi birimlerden alarak vize başvurusunda sunmanız gerekir. Bu belgenin online sunulmasına izin verilmemektedir.

Çemişgezek vize başvurusu yapılırken formun doldurulmasının yanı sıra evlendiğiniz kişi ile alakalı bilgileri de eksiksiz sunmanız istenecektir. Çiftin tüm bilgileri eksiksiz aktarılmalıdır.

Çemişgezek vize başvurusu yapılırken eğer daha öncesinde evlilik yaptıysanız bu evliliklerin bittiğine dair boşanma kağıtlarını da sunmanız istenmektedir. Ayrıca evliliklerden olan çocuklara dair de bilgi talep edilebilir.

Vize Randevu firması aracılığı ile aile birleşimi başvurusunun tamamlanması prosedürlerin eksiksiz şekilde yerine getirilmesini mümkün kılmaktadır. Tüm prosedürlerin ve kuralların farkında olarak vize başvuru adımı yerine getirilmektedir.

Vize başvurunuzun iletilmesinin sonrasında aile birleşimi kategorisinde bekleme süresi 90 güne kadar uzayabilmektedir. Pandemi süreci sebebi ile bekleme sürelerinde uzamalar söz konusu olabilmektedir. Tüm bu değişimlerden yetkili firma sizi anında haberdar edecektir.

  • Tunceli Vize Merkezi

    Tunceli Vize Merkezi

    Tüm vize başvuruları için faaliyet gösteren Tunceli Vize Merkezi olarak; Tunceli Merkez, Pülümür, Pertek, Ovacık, Nazımiye, Mazgirt, Hozat, Çemişgezek üzerinden…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×