Tunceli Vize Başvurusu

Tunceli vize başvurusu yapılırken kişilerin bilhassa pasaport temini konusunda dikkat etmeleri gerekir. Vize alabilmeniz için güncel pasaportunuzu sunmalısınız. Pasaportun 10 seneden daha eski olması durumunda ya da pasaportun yıpranmış durumda olması söz konusu olursa vize başvurunuzun ret yanıtı alacağının da bildirilmesi gerekir.

Tunceli vize başvurusu yapılırken kişilerin yeşil pasaportu olması durumunda vizeye dahi gerek duymadan ülkeye giriş çıkış yapma hakkı olacağı görülmektedir. Yeşil pasaport almak isteyen kişilerin memuriyetlerinin birinci, ikinci ya da üçüncü kademelerinde olması gerekir.

Tunceli vize başvurusu sırasında pasaportunuzun yanı sıra başvuru formunuzun da sunulması gerekir. Başvuru formu 2 nüsha halinde sunulmalıdır.

Vize başvuru aşamasının akabinde verilen referans numarası üzerinden değerlendirmenin hangi aşamada olduğunu görebilirsiniz.

Vize Randevu firması üzerinden başvuru adımının tamamlanması durumunda ret yanıtı alma olasılığınız oldukça düşüktür. Başvurunun tüm adımları sizin için kurallara uygun bir şekilde tamamlanacaktır. Konusunda uzman olan bu kadrodan daha öncesinde hizmet alan kişilerin yaptıkları yorumlar da hizmet kalitesini bir kere daha yansıtmaktadır.

  • Tunceli Vize Merkezi

    Tunceli Vize Merkezi

    Tüm vize başvuruları için faaliyet gösteren Tunceli Vize Merkezi olarak; Tunceli Merkez, Pülümür, Pertek, Ovacık, Nazımiye, Mazgirt, Hozat, Çemişgezek üzerinden…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×