Pülümür Vize Başvurusu

Pülümür vize başvurusu yaparken ABD DV programından talepte bulunacaksanız öncelikle ön başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Ön başvurunuzun tamamlanmasının sonrasında bir çekiliş yapılacaktır. DV programı her sene 55 bin kişinin ABD’ye göçmen olarak girmesine imkan vermektedir.

Pülümür vize başvurusu yaparken DV programında yasaklı olan ülkeler üzerinden başvuruda bulunmadığınıza da dikkat etmelisiniz. Amerika’da hali hazırda yüksek sayılarda olan toplulukların DV planlamasına dahil olmasına izin verilmemektedir.

Pülümür vize başvurusu yapılırken DV programında maddi durumunuza ilişkin de bilgilendirme yapmalısınız. Maddi durumunuzu nakit birikiminiz üzerinden kanıtlayabileceğinizi gibi bir sponsor bulma hakkınız da vardır.

Sponsorunuzun sizin ülkedeki masraflarınızı 3 sene boyunca karşılamayı kabul etmesi gerekmektedir. Bir nevi sizin sponsorunuz olmayı mümkün kılar.

Vize Randevu firması aracılığı ile DV bir diğer deyiş ile Yeşil Kart başvurusunu sorunsuz şekilde yerine getirmenize imkan verilmektedir. Firmanın sunmuş olduğu tüm işlem akışının hızlı ve güvenli olmasına da olan sağlanmaktadır. Tüm püf noktaları alanın uzman ekibi tarafından denetlenmektedir. Tek yapmanız gereken bu ekibe yetki vermek!

  • Tunceli Vize Merkezi

    Tunceli Vize Merkezi

    Tüm vize başvuruları için faaliyet gösteren Tunceli Vize Merkezi olarak; Tunceli Merkez, Pülümür, Pertek, Ovacık, Nazımiye, Mazgirt, Hozat, Çemişgezek üzerinden…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×