Pertek Vize Başvurusu

Pertek vize başvurusu yapılırken sunulan belgelerin eksiksiz olması ve başvuru formunun da 2 nüsha halinde talep edilmesi gerekir. Kişilerin başvuru adımlarında özellikle verdikleri bilgilerden sadece kendileri sorumludur. Başvuru formuna yanlış ya da eksik bilgi olması durumunda ret yanıtı almanız söz konusu olacaktır.

Pertek vize başvurusu yapılırken istenen belgelere ek olarak maddi durumunuza ilişkin de bilgilendirme yapılacaktır. Maddi durumunuza ilişkin bilgilendirme yapılırken banka hesap özetinizi sunmanız yeterlidir.

Pertek vize başvurusu yapma aşamasında öğrencilerden de maddi duruma ilişkin bilgilendirme talep edilir. Bu süreçte öğrencilerin burs ve harç tutarlarına ilişkin resmi bilgilendirme sunmaları yeterli olacaktır.

ABD maddi bakımdan kaynak göstermeyen kişilerin sponsorlar aracılığı ile kendi masraflarının karşılanacağını beyan etmelerine de imkan tanır.

Vize Randevu firmasının güvencesi ile başvuru adımlarını tamamlamanız sürecin sizin için kolaylıkla tamamlanmasını mümkün kılacaktır. Artık detaylar ile uğraşmak zorunda kalmadan işlem akışının tadını çıkaracaksınız. Vize başvuru adımlarına dair 4 hafta içerisinde size yanıt verilecektir. Aile birleşimi başvurusunda ise bu bekleme süresi 90 güne kadar uzayabilmektedir.

  • Tunceli Vize Merkezi

    Tunceli Vize Merkezi

    Tüm vize başvuruları için faaliyet gösteren Tunceli Vize Merkezi olarak; Tunceli Merkez, Pülümür, Pertek, Ovacık, Nazımiye, Mazgirt, Hozat, Çemişgezek üzerinden…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×