L`Aquila Vize

İtalya L`Aquila Vize Başvurusu

Tarihi güzelliklerinden kaynaklı olarak öne çıkan L`Aquila şehrine vize alarak giriş yapabilirsiniz. L`Aquila vize işlemlerini zorunlu evraklar ve harç ödemelerine karşı ele almanız gerekmektedir.

L`Aquila İçin Vize Gerekli Mi?

L`Aquila vize işlemlerine bordo pasaport sahibi olan vatandaşların başvurmaları gerekir. L`Aquila için vize gerekli mi soranlar pasaport türleri ve kalma süresine bağlı olarak prosedürleri ele almalıdır. Nitekim bordo dışında kalan pasaportlar 90 günlük muafiyet anlaşması içerisinde yer alır.

L`Aquila İçin Vize Şartları

Pasaport sahipleri seyahat amacına göre L`Aquila vize başvurularında bulunmalıdır. Her bir vize türünde ayrı belgeler ibraz edilir. L`Aquila için vize şartları olarak belgelerin dışında güncel harç ödemelerine de başvurulması istenir.

L`Aquila Turist Vizesi

90 günlük turistik seyahate dair L`Aquila vize taleplerinizi iletmeniz gerekiyor. L`Aquila turist vizesi için pasaportların en az 2 sayfası boş kalmalı ve belgelerin her biri güncel tarihli olmalıdır.

L`Aquila Vize Başvurusu

İnteraktif ortamdan vize başvuru formuna ulaşır ve bilgilerinizi sıralamaya başlarsınız. L`Aquila vize başvurusu adına öncelikle forma arkasından da konsolosluk müracaatına geçilmesi gerekir.

L`Aquila Vize Evrakları

Kimlik fotokopisi, pasaport ve fotoğraflar başı çeken L`Aquila vize evrakları olarak bilinir. Seyahat sağlık sigortası ve uçak – otel belgeleri de talep edilir. Bunlar ek meslek ile eğitim belgelerini ibraz etmeniz istenebilir.

Neticesinde konsolosluk randevusu üzerinden her birini paylaşmanız gerekir.

L`Aquila Vize Fiyatları / Ücreti

Evrakların ardından 12+ yaş için 160 Euro ödemelerine geçilmesi gerekir. L`Aquila vize fiyatları / ücreti yaş aralığına göre ele alınır. Aynı zamanda Ulusal Vize için bu tutar 216 Euro olarak belirlenmiştir.

L`Aquila Vizesi Kaç Günde Çıkar

Vize işlemlerine belgeler ve harç ödemeleri ile geçilir. L`Aquila vizesi kaç günde çıkar merak edenler bu işlemlerin ardından 3 – 15 güne kadar sonucu öğrenir.

L`Aquila Vizesi Nasıl Alınır

İtalya Büyükelçiliği ve Konsolosluk dahilinde başvurularınız değerlendirilir. L`Aquila vizesi nasıl alınır merak edenler bu yetkili mercilere evraklarını paylaşmalıdır. Hatta evrakların ardından harç ile başvuru bedellerinin eksiksiz olarak yatırılması da önem arz etmektedir.

İtalya Vize

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×