L`Aquila Vize

İtalya L`Aquila Vize Başvurusu

Tarihi güzelliklerinden kaynaklı olarak öne çıkan L`Aquila şehrine vize alarak giriş yapabilirsiniz. L`Aquila vize işlemlerini zorunlu evraklar ve harç ödemelerine karşı ele almanız gerekmektedir.

L`Aquila İçin Vize Gerekli Mi?

L`Aquila vize işlemlerine bordo pasaport sahibi olan vatandaşların başvurmaları gerekir. L`Aquila için vize gerekli mi soranlar pasaport türleri ve kalma süresine bağlı olarak prosedürleri ele almalıdır. Nitekim bordo dışında kalan pasaportlar 90 günlük muafiyet anlaşması içerisinde yer alır.

L`Aquila İçin Vize Şartları

Pasaport sahipleri seyahat amacına göre L`Aquila vize başvurularında bulunmalıdır. Her bir vize türünde ayrı belgeler ibraz edilir. L`Aquila için vize şartları olarak belgelerin dışında güncel harç ödemelerine de başvurulması istenir.

L`Aquila Turist Vizesi

90 günlük turistik seyahate dair L`Aquila vize taleplerinizi iletmeniz gerekiyor. L`Aquila turist vizesi için pasaportların en az 2 sayfası boş kalmalı ve belgelerin her biri güncel tarihli olmalıdır.

L`Aquila Vize Başvurusu

İnteraktif ortamdan vize başvuru formuna ulaşır ve bilgilerinizi sıralamaya başlarsınız. L`Aquila vize başvurusu adına öncelikle forma arkasından da konsolosluk müracaatına geçilmesi gerekir.

L`Aquila Vize Evrakları

Kimlik fotokopisi, pasaport ve fotoğraflar başı çeken L`Aquila vize evrakları olarak bilinir. Seyahat sağlık sigortası ve uçak – otel belgeleri de talep edilir. Bunlar ek meslek ile eğitim belgelerini ibraz etmeniz istenebilir.

Neticesinde konsolosluk randevusu üzerinden her birini paylaşmanız gerekir.

L`Aquila Vize Fiyatları / Ücreti

Evrakların ardından 12+ yaş için 160 Euro ödemelerine geçilmesi gerekir. L`Aquila vize fiyatları / ücreti yaş aralığına göre ele alınır. Aynı zamanda Ulusal Vize için bu tutar 216 Euro olarak belirlenmiştir.

L`Aquila Vizesi Kaç Günde Çıkar

Vize işlemlerine belgeler ve harç ödemeleri ile geçilir. L`Aquila vizesi kaç günde çıkar merak edenler bu işlemlerin ardından 3 – 15 güne kadar sonucu öğrenir.

L`Aquila Vizesi Nasıl Alınır

İtalya Büyükelçiliği ve Konsolosluk dahilinde başvurularınız değerlendirilir. L`Aquila vizesi nasıl alınır merak edenler bu yetkili mercilere evraklarını paylaşmalıdır. Hatta evrakların ardından harç ile başvuru bedellerinin eksiksiz olarak yatırılması da önem arz etmektedir.

İtalya Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×