Gönen Vize Başvurusu

Gönen vize başvurusu yaparak, değişik nedenlerden dolayı gitmek istediğiniz ülke ziyaretini sorun olmadan gerçekleştirebilirsiniz. Belli başlı birtakım prosedürlerin bulunduğunu hemen hatırlatmak lazım. Hem bu konuda bilgi almak hem de başvuruyu tamamlamak için iletişime bizimle geçmeniz mümkündür.

Gönen vize başvurusu yapacak olan kişilerin özel formu doldurmaları her daim ilk işlemdir. Her ülkenin formunun farklı formatta olduğunu belirtmek lazım. Dilekçe yazımı ise seyahat planının açıklanması için bir zorunluluktur.

Buna ek olarak ödeme yani harç parasının yatırılması gibi bir işlem de söz konusudur. Biyometrik resim çektirilmesi, parmak izinin verilmesi sonrasında en son aşama olarak belge teminine geçilir.

Pasaport olmazsa olmazdır. Bunun yanında doldurulmuş olan resimli form ve yazılmış dilekçe de eklenmelidir. Aynı zamanda dikkat çeken bir diğer evrak ise seyahat sağlık sigortası olarak karşımıza çıkar.

Gönen vize başvurusu için tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, kimlik kartının sureti, banka hesap döküm özeti, tüm rezervasyonların da sunulmasının ardından artık başvuru süreci tamamlanmış olur.

  • Isparta Vize Merkezi

    Isparta Vize Merkezi

    Isparta Vize Merkezi olarak yurtdışına farklı nedenlerden dolayı gitmek isteyen kişiler için vize faaliyetlerimizi sorunsuz bir biçimde yapmaktayız. Isparta merkez…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×