Yenişarbademli Vize Başvurusu

Yenişarbademli vize başvurusu için bir aracı kurumun tercih edilmesi, her türlü sorunun önüne başarılı bir biçimde geçerken, aynı zamanda sürecin sorunsuz şekilde tamamlanması anlamına gelmektedir. İşletme olarak tüm ülke vizelerine başvuru konusunda deneyim sahibiyiz.

Yenişarbademli vize başvurusu her zaman randevunun alınmasıyla başlar. Burada unutulmaması gereken nokta kesinlikle hafta içi ve mesai saatlerinin dikkate alınmasıdır. Ardından bir form doldurarak, dilekçeyi yazmalı ve diğer aşamaya geçmelisiniz.

Para ödemesi vize harcı miktarı üzerinden yapılmalıdır. İlgili Türk bankasının hesabı paylaşılır. Sonrasında ise biyometrik fotoğraf çektirilmelidir. Bu her zaman istenmektedir.

Tüm bunların haricinde ise pasaportunuz ve diğer evraklarınızı hiçbir sorun ya da eksiklik olmadan tamamlamanız gerekmekte. Bunların listesi aracı kurumumuz üzerinden en hızlı şekilde size iletilmiş olacaktır.

Yenişarbademli vize başvurusu sırasında talep edilen evraklar ise seyahat sağlık sigortası, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, pasaport, form ve dilekçe, rezervasyonu gösteren resmi belgeler, bankadan edinilecek olan hesap döküm özeti, SGK işe giriş bildirgesi, kimlik kartı fotokopisidir.

  • Isparta Vize Merkezi

    Isparta Vize Merkezi

    Isparta Vize Merkezi olarak yurtdışına farklı nedenlerden dolayı gitmek isteyen kişiler için vize faaliyetlerimizi sorunsuz bir biçimde yapmaktayız. Isparta merkez…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×