Sütçüler Vize Başvurusu

Sütçüler vize başvurusu için istenen bir dizi evrakların yanı sıra tamamlanması gereken aşmalar söz konusudur. Bunların tümünde her zaman istenilen desteği sağlama konusunda sorunsuz olan firmamız, süreci basitleştirmektedir. Bu da büyük avantaj anlamını taşır.

Sütçüler vize başvurusu için bir kategori seçilmelidir. Buna vize türü adı verilmektedir. Turistik bunların arasında hem en rahat hem de en hızlı alınandır. Form doldurmak ve dilekçeyi ülke konsolosluğuna hitap edecek şekilde yazmak önemlidir.

Bunun sonrasında ise temel bir işlem olan harcın ödenmesine geçilir. Her zaman Türk lirası ve günlük kur üzerinden kolaylıkla yerine getirebilirsiniz. Banka havalesinin kullanılması bir zorunluluk olarak karşımıza çıkar.

Diğer aşamada ise parmak izi verilir. Biyometrik olan fotoğrafın çekimi tamamlanmalıdır. 6 aydan daha eski olan resimlerin hiçbir şekilde kabul edilmediğini ifade etmek lazım.

Sütçüler vize başvurusu son aşamasında ise evraklar hazırlanır. Seyahat sağlık sigortası, hesap döküm özeti, SGK belgesi, maaşı gösteren bordro, dilekçe, form, pasaport, 2 tane biyometrik resim, vukuatlı kayıt örneği ve rezervasyon dokümanları sunulur.

  • Isparta Vize Merkezi

    Isparta Vize Merkezi

    Isparta Vize Merkezi olarak yurtdışına farklı nedenlerden dolayı gitmek isteyen kişiler için vize faaliyetlerimizi sorunsuz bir biçimde yapmaktayız. Isparta merkez…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×