Aksu Vize Başvurusu

Aksu vize başvurusu yapılabilen resmi internet sitelerimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçebilir, vize işlemlerini her zaman gerçekleştirebilirsiniz. Almanya, İtalya, İspanya, ABD ve diğer ülkelere yönelik vize işlemleri için personellerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Vize başvurularını resmi bir şekilde gerçekleştirmek için bize telefon edebilir ve elektronik posta adresimize mail atabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden, ortalama 1 hafta içerisinde sonuç alınacak şekilde vize başvuruları yapılabiliyor. Aksu ofisimiz, ziyaretçilerin evrak göndermesi ve başvuruların yapılması için yirmi dört saat ulaşıma açıktır.

Aksu vize başvurusu Türkçe dilekçeler ve başvuru formları aracılığıyla yapılabiliyor. Evrak gönderimlerini hafta içi her gün gerçekleştirebilir, vize almak için kesin olarak istenen dokümanların tümünü teslim edebilirsiniz.

Vize Randevu firması, hangi sebepten olduğuna bağlı olarak tüm seyahat amaçlarına uygun vizelerin çıkarılmasını sağlamaktadır. Vize talebinde bulunmak için merkezlerimize ulaşabilir, Aksu ofisimize telefon ederek randevu alabilirsiniz.

Aksu vize başvurusu ile ilgili işlemleri resmi adreslerimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Evrak gönderimi ve gidilecek olan ülkeye yönelik ödenmesi gereken ücretler, vize ücretiyle birlikte kabul ediliyor.

  • Isparta Vize Merkezi

    Isparta Vize Merkezi

    Isparta Vize Merkezi olarak yurtdışına farklı nedenlerden dolayı gitmek isteyen kişiler için vize faaliyetlerimizi sorunsuz bir biçimde yapmaktayız. Isparta merkez…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×