Atabey Vize Başvurusu

Atabey vize başvurusu yapmak için bir konsolosluk ziyaretini gerçekleştirmeye gerek kalmaz. Bunun nedeni ise deneyim sahibi olan işletmemizin, birçok ülke konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş olmasıdır. İletişimi sağlayarak ilgili izni almanız, uzun sürmez.

Atabey vize başvurusu için gidilecek olan ülkenin resmi konsolosluk sitesinden formun indirilmesi lazım. Bunun sonrasında sizden istenen bilgileri hiçbir hata olmadan girmeniz gerekmekte. Ardından ise gidiş gerekçesi ve vize talebi dilekçe ile açıklanmalıdır.

Her ülkenin vize harç ücretleri farklı olmasından dolayı bu konuda en net bilgiyi işletme olarak size sağlamaktayız. Gerek Türk lirası, gerekse konsolosluğun belirtmiş olduğu para birimi bu süreçte tercih edilebilir.

Avrupa ülkeleri başta olmak üzere birçok devletin standart prosedürü haline gelmiş olan biyometrik parmak izi işlemlerinin de tamamlanması lazım. Bunların sona ermesinden sonra ise yine biyometrik fotoğraf çekilmelidir.

Atabey vize başvurusu sürecinin tamamlanması ise pasaport, seyahat sigortası, banka dökümü, SGK işe giriş evrakı, hem otel hem de uçuş rezervasyonları ve tam vukuatlı nüfus kaydı ile mümkündür.

  • Isparta Vize Merkezi

    Isparta Vize Merkezi

    Isparta Vize Merkezi olarak yurtdışına farklı nedenlerden dolayı gitmek isteyen kişiler için vize faaliyetlerimizi sorunsuz bir biçimde yapmaktayız. Isparta merkez…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×