Yalvaç Vize Başvurusu

Yalvaç vize başvurusu konsolosluğa gitmeye gerek kalmadan ve aynı zamanda belirtilmiş olan tüm kurallara göre çok başarılı bir biçimde tamamlanır. Çünkü bu alanda deneyimli işletmemiz üzerinden hizmet alımını ücret karşılığında gerçekleştirebilirsiniz.

Yalvaç vize başvurusu yapmak kolay olmasının yanı sıra bunun için her zaman online sistemler kullanılabilir. Form doldurarak başlamak lazım. Gezinizin nedenini en ince ayrıntısına kadar dilekçe içinde yazmalısınız. Konsolosluk açısından bu önem arz eder.

Bunun yanı sıra parmak izi vermek gibi tamamen güvenlik nedenlerinden dolayı öne çıkan bir prosedür de vardır. Eğer bizi tercih ederseniz, aracı kurum merkezimiz üzerinden bunu sağlayabilirsiniz.

Biyometrik olması şart en az 2 tane fotoğraf, tanımlanmış olan kriterler çerçevesinde çekilmelidir. Gerek seyahat sağlık sigortası, gerekse mesleğinizin ne olduğunu gösteren SGK işe giriş belgesini temin etmek zorundasınız.

Yalvaç vize başvurusu için aynı zamanda pasaport, kimlik kartı sureti, bankada ne kadar paranızın olduğunu gösteren doküman, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, uçak ve otel rezervasyonu da sunulmalıdır.

  • Isparta Vize Merkezi

    Isparta Vize Merkezi

    Isparta Vize Merkezi olarak yurtdışına farklı nedenlerden dolayı gitmek isteyen kişiler için vize faaliyetlerimizi sorunsuz bir biçimde yapmaktayız. Isparta merkez…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×