Şarkikaraağaç Vize Başvurusu

Şarkikaraağaç vize başvurusu yapmak isteyen vatandaşlarımızın ülke ve aynı zamanda vize türü konusunda gerekli olan kararı vermeleri büyük önem arz eder. Bu noktada firmamızın yetkisi söz konusudur. Sürecin sonuna kadar tüm yönlendirmeler yapılırken, birtakım evraklar da temin edilmektedir.

Her yabancı ülke, vize almak isteyen Türk vatandaşlarından ilk olarak bir form doldurmasını ister. İşletmemiz aracılığı ile bunu hemen indirmeli, bilgileri belirtmeli ve altında imzanızı atmalısınız.

Gerek iyi niyeti göstermek gerekse vize alma nedeninin göçmenlik olmadığını ifade etmek için bir dilekçe Şarkikaraağaç vize başvurusu çerçevesinde hemen yazılmalıdır. Burada kullanılacak olan üsluba dikkat edilmelidir.

Tüm bu süreç içerisinde konsolosluk merkezli biyometrik parmak izi alma işlemi de yapılır. Güvenlik gerekçelerinden dolayı bunun öne çıktığını unutmamak lazım.

Şarkikaraağaç vize başvurusu sürecinde tüm bunlara ek olarak bir diğer husus ise sunulması gereken evraklardır. Pasaport, 2 tane biyometrik resim, banka hesap döküm özeti, vukuatlı nüfus kaydı, ikametgah, otel, uçuş rezervasyonları, SGK giriş bildirgesi, sağlık sigortası şeklinde ifade edilmiştir.

  • Isparta Vize Merkezi

    Isparta Vize Merkezi

    Isparta Vize Merkezi olarak yurtdışına farklı nedenlerden dolayı gitmek isteyen kişiler için vize faaliyetlerimizi sorunsuz bir biçimde yapmaktayız. Isparta merkez…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×