Eğirdir Vize Başvurusu

Eğirdir vize başvurusu için yapılması gereken temel birden çok işlem söz konusudur. Ziyaret edilecek olan ülkelerin prosedürleri farklılık gösterse de, aracı kurumumuz bunların tüm detaylarını bilmiş olduğundan herhangi bir sorunun ortaya çıkması kesinlikle söz konusu değildir.

Eğirdir vize başvurusu yapmak için konsolosluk sayfasından ya da bizim temin etmemiz sayesinde edinebileceğiniz formu gerçek bilgilerle doldurmalısınız. Bunun yanı sıra ziyaretinizin nedenini ve nereleri kapsayacağını da ifade etmek dilekçe ile mümkündür.

Parmak izi isteyen ülke sayısı oldukça çoktur. Hem ABD hem de Avrupa ülkeleri buna önem verir. Konsolosluktan bunun tamamlanması ise alınacak olan başarılı randevu ile mümkündür.

Bunların haricinde özellikle ödenmesi gereken bir vize harcının bulunduğunu hiçbir şekilde unutmamak lazım. En son aşamada ülke konsolosluğunun istediği belgeleri hazırlamak gerekmekte.

Eğirdir vize başvurusu yaparken hem pasaport hem de iki tane biyometrik resim sunulur. Kimlik kartının sureti, banka hesap özeti, otel, uçuş rezervasyonları, vukuatlı nüfus kaydı örneği, SGK işe giriş bildirgesi, seyahat sağlık poliçesi unutulmamalıdır.

  • Isparta Vize Merkezi

    Isparta Vize Merkezi

    Isparta Vize Merkezi olarak yurtdışına farklı nedenlerden dolayı gitmek isteyen kişiler için vize faaliyetlerimizi sorunsuz bir biçimde yapmaktayız. Isparta merkez…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×