Isparta

Isparta şehrinde ikamet ederek vize almak için başvuruda bulunmak isteyenlerin, bir konsolosluk ziyareti olmadan bunu gerçekleştirmeleri hususunda sıkıntı söz konusu değildir. Deneyimi oldukça fazla olan firmamız, ilgili konuda kesinlikle profesyonel olan desteğini sonuna kadar sunmaktadır.

Isparta kentinden online başvuru işlemleri yapılırken bir başvuru formunu ivedi bir biçimde konsolosluk sitesinden indirerek doldurmalısınız. İlgili tüm bilgilerin eksiksiz olması temel kural olarak karşımıza çıkar.

Bunun yanı sıra devamında vizeyi neden talep ettiğinizi bir dilekçe üzerinden açıklamanız lazım. Tüm bunların sonrasında ise randevu almak, parmak izi vermek ve belirtilen harcı ödemek lazım.

Pasaport tüm konsolosluklar tarafından istenir.  Her ülkeye vize alımı sırasında özellikle geçerlilik süresinde sorun bulunmayan resmi bir pasaport üzerinden işlem yapılır. Bordo renkli olana umuma mahsus adı verilmektedir.

Isparta vize başvuruları çerçevesinde şu evrakları unutmamak gerekiyor; 2 tane resim, kimlik kartı sureti, seyahat sağlık sigortası, vukuatlı nüfus kayıt örneği, otel rezervasyon bilgileri, uçak bileti, Sgk giriş belgesi olmak zorundadır. Bunlarla vize alınır.

  • Isparta Vize Merkezi

    Isparta Vize Merkezi

    Isparta Vize Merkezi olarak yurtdışına farklı nedenlerden dolayı gitmek isteyen kişiler için vize faaliyetlerimizi sorunsuz bir biçimde yapmaktayız. Isparta merkez…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×