Gorizia Vize

İtalya Gorizia Vize Başvurusu

İtalya’nın sınırında yer alan Gorizia şehrine seyahatlerde vize prosedürleri dikkate alınır. Gorizia vize şartlarına uygun olan vatandaşların seyahate geçmelerine izin verilmekte.

Gorizia İçin Vize Gerekli Mi?

İtalya Cumhuriyeti seyahatlerinde vize talep edilir. Gorizia vize işlemlerinin tamamlanması üzerine şehre giriş yapılabilir. Bu anlamda Gorizia için vize gerekli mi öğrenmek isteyenlere önce belgeler sıralanır ve konsolosluk başvurularına geçmeniz beklenir.

Gorizia İçin Vize Şartları

Vize işlemlerinde öncelik pasaporta verilir ve en az 2 sayfasının boş kalması istenir. Gorizia vize için başvuru formundan başlayarak zorunlu evrakları ibraz etmeniz beklenir. Gorizia için vize şartları olarak akabinde ise konsolosluk müracaatına geçilmesi gerekir.

Gorizia Turist Vizesi

Turistik seyahatlerde Gorizia vize başvurularınız değerlendirilir. Şöyle ki turistik seyahati ispat eden tüm belgelerin ibrazı gerçekleşir.

Gorizia turist vizesi sahibi olmak isteyenlerin belgelerin devamında biyometri işlemleri üzerine elde etmeleri sağlanır.

Gorizia Vize Başvurusu

Başvurularda öncelik online forma verilmiş ve eksiksiz olarak doldurulması istenmiştir. Gorizia vize başvurusu birkaç sayfadan oluşan form dahilinde ele alınır. Ardından ise belgeleriniz ile İtalya Konsolosluğu başvurularında bulunmanız istenir.

Gorizia Vize Evrakları

Vizeye dair pasaport ve biyometrik fotoğrafları çıkartmanız gerekiyor. Gorizia vize evrakları olarak ardından tam vukuatlı nüfus kayıt örneği ile nüfus cüzdanı fotokopisi gelir. Uçak – otel rezervasyon belgelerinden banka hesap dökümüne kadar çeşitli belgeler değerlendirmeye alınır.

Gorizia Vize Fiyatları / Ücreti

Vize belgelerini topladıktan sonra banka ödemelerine geçilir. Gorizia vize fiyatları / ücreti olarak ise 160 Euro bedelinin tahsis edilmesi istenir.

Gorizia Vizesi Kaç Günde Çıkar

Vizenin ortalama 3 ile 15 iş gününe kadar netlik kazanması sağlanır. Gorizia vizesi kaç günde çıkar öğrenenler ise seyahatten birkaç hafta öncesinde müracaat eder.

Gorizia Vizesi Nasıl Alınır

İtalya Cumhuriyeti seyahatlerinden birkaç hafta önce başvuruların iletilmesi gerekir. Gorizia vizesi nasıl alınır sorgulayanlara öncelikle 160 Euro tutarı ile evraklar belirtilir. Bunun üzerine vatandaşlar belgelerini güncel tarihli olarak ele alır. Her birini eksiksiz olarak konsolosluk randevusu sırasında ibraz ederek başvurularını iletir.

İtalya Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×