Forlí Vize

İtalya Forlí Vize Başvurusu

Forli – Cesene şeklinde anılan şehre seyahatlerde vize prosedürleri dikkate alınır. Forlí vize işlemlerini tamamlayan T.C. vatandaşlarının seyahate geçmelerine izin verilir.

Forlí İçin Vize Gerekli Mi?

Bordo pasaporta ilişkin Forlí vize şartları paylaşılır ve 90 gün kalma süresi üzerine başvuruların alınması beklenir. Forlí için vize gerekli mi sorgulayan diğer pasaport sınıfları için de 90 günü aşan kalma süresine dair başvurulara geçilmesi istenir.

Forlí İçin Vize Şartları

Vize başvurularına dair İtalya Konsolosluğu üzerinden alınan randevu önemli bir yere sahip. Çünkü Forlí vize için toplanan evrakların her birini randevu günü ibraz etmeniz beklenir. Forlí için vize şartları olarak evrakların ardından ise başvuru ile harç ödemelerinin gerçekleşmesi istenir.

Forlí Turist Vizesi

Amaç turistik seyahat ise buna uygun Forlí vize belgeleri hazırlanır ve konsolosluk tarafından değerlendirilir. Forlí turist vizesi seyahati destekleyen belgeler üzerinden verilir.

Bir de vatandaşların turistik vize harç ödemelerini tamamlamaları istenir.

Forlí Vize Başvurusu

Forlí vize başvurusu sırasında online form bilgileriniz dikkate alınır. Şöyle ki forma girilen bilgilerin belgeler ile desteklenmesi halinde başvurunuz olumlu yönde sonuçlanır.

Forlí Vize Evrakları

Bordo pasaporta sahip olan vatandaşların önceliği başvuru formunu doldurmak ve evraklarını toplamak olmalıdır. Forlí vize evrakları biyometrik fotoğraf ile nüfus cüzdanı fotokopisi şeklinde sıralanır. Ardından seyahat sigortası ile maaş bordrosu gibi ayrı evraklar da talep edilecektir.

Forlí Vize Fiyatları / Ücreti

Evrakların arasında Forlí vize fiyatları / ücreti için makbuz da eklenir. Ödeme 160 Euro olarak gerçekleşir ve belgeler ile ispatlanır.

Forlí Vizesi Kaç Günde Çıkar

Vize başvurularına dair en az 3 iş gününe yer verilir. Forlí vizesi kaç günde çıkar sorgulayanlar maksimum 15 gününü dikkate alarak başvurularını iletmelidir.

Forlí Vizesi Nasıl Alınır

Vize başvurularınız İtalya Konsolosluğu bünyesinde ele alınır ve birkaç iş gününde yanıtlanır. Forlí vizesi nasıl alınır sorgulayanlara belgeler paylaşılır. Belgelerin ibrazı üzerine harç ödemelerine geçilir. Son adımda ise biyometri yani parmak izi uygulamalarına karşı İtalya vize başvurularının yapılması esas alınır.

İtalya Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×