Floransa Vize

İtalya Floransa Vize Başvurusu

Doğa güzellikleri ile adını duyuran Floransa şehrine vize eşliğinde giriş yapılabilir. Floransa vize sahibi olan T.C. vatandaşları bu doğal güzelliklere ve mimariye yakından tanıklık edebilir.

Floransa İçin Vize Gerekli Mi?

Vize şartlarını dikkate alan bordo pasaport sahiplerinin Floransa vize başvurularını iletmeleri beklenir. Floransa için vize gerekli mi soran T.C. vatandaşları adına 90 günlük yasal sınıra göre başvurularınızı iletmeniz gerektiği açıklanmıştır.

Floransa İçin Vize Şartları

Floransa vize işlemlerinde öncelik evraklara verilir ve her birinin eksiksiz olarak paylaşılması istenir. Floransa için vize şartları olarak ardından harç ödemesini yapar ve biyometri işlemleri üzerine elde edebilirsiniz.

Floransa Turist Vizesi

Turistik seyahatte de Floransa vize sonucunuz dikkate alınır ve harekete geçmeniz sağlanır. Şöyle ki Floransa turist vizesi için konsolosluk üzerinden alınan olumlu yanıt üzerine 90 gün kalma süresi ile seyahate geçilebilir.

Floransa Vize Başvurusu

Online başvuru ile vize taleplerinizi iletirsiniz. Floransa vize başvurusu sırasında doldurulan online form istenir ve ıslak imzanız talep edilir. Aynı zamanda tüm bu bilgileri destekleyen evrakların da ibraz edilmesi üzerine başvurunuz değerlendirmeye alınır.

Floransa Vize Evrakları

Pasaport ile online form Floransa vize evrakları arasında başı çeker. Ardından 2 adet biyometrik fotoğraf ile seyahat sigortası gelir.

Aynı zamanda özlük belgeleri, meslek ve eğitim diplomaları da vize türüne bağlı olarak talep edilecektir.

Floransa Vize Fiyatları / Ücreti

Floransa vize fiyatları / ücreti olarak güncel tarife dikkate alınır ve 160 Euro olacak şekilde ödeme yapılması istenir.

Floransa Vizesi Kaç Günde Çıkar

Başvurulara karşı en az 3 iş gününe işaret edilir. Ancak çoğu zaman 1 – 2 hafta içerisinde sonuçlanır. Floransa vizesi kaç günde çıkar öğrenenler de bunun için seyahatten en az 30 gün öncesinden başvurularını iletir.

Floransa Vizesi Nasıl Alınır

Eksiksiz olarak ibraz edilen belgelere karşı elde edilir. Floransa vizesi nasıl alınır sorgulayanlara öncelikle evraklar listelenir ve harç ödemeleri belirtilir. Bu adımlar İtalya Konsolosluğu tarafından paylaşılır. Yine konsolosluk bünyesinde randevulara geçer ve müracaat edersiniz.

İtalya Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×