Ferrara Vize

İtalya Ferrara Vize Başvurusu

Sarayları ile adından söz ettiren Ferrara şehrine seyahat etmek isteyenler vize şartlarını dikkate almalıdır. Ferrara vize taleplerine olumlu yanıt alanların gezi programlarına yer vermeleri mümkün olacaktır.

Ferrara İçin Vize Gerekli Mi?

Umuma Mahsus Pasaport için Ferrara vize şartı öne sürülür. Vatandaşların belgelerini toplamaları ve ardından başvurularını iletmeleri istenir. Ferrara için vize gerekli mi merak edenler diğer pasaport türleri için 90 günlük muafiyeti ele alabilir.

Ferrara İçin Vize Şartları

Pasaport ve biyometrik fotoğraf gibi zorunlu belgelerin Ferrara vize adına ibraz edilmesi gerekiyor. Ferrara için vize şartları olarak önceliğiniz belgeleri sorgulamak ve başvuru ödemelerine geçmek olmalıdır. Nitekim ödeme makbuzu da dikkate alınır ve bunun üzerine müracaat edilir.

Ferrara Turist Vizesi

Ferrara vize işlemlerinde konaklama ile gidiş – dönüş uçak bileti rezervasyonları da dikkate alınır. Özellikle de bordo pasaport sahiplerinin Ferrara turist vizesi başvurularına dair tüm bu belgeleri eksiksiz olarak ibraz etmeleri beklenir.

Ferrara Vize Başvurusu

Online başvuru için forma yer verilir ve T.C. vatandaşlarının eksiksiz olarak doldurması beklenir. Ferrara vize başvurusu sırasında girilen bilgilerin evraklar ile desteklenmesi üzerine birkaç iş gününe kadar vizeniz çıkartılır.

Ferrara Vize Evrakları

Evraklar olarak nüfus cüzdanı fotokopisine ve tam vukuatlı nüfus kayıt örneğine yer verilir. Ferrara vize evrakları bunlarla sınırlı kalmaz ve seyahat sağlık sigortası da talep edilir.

Sigortanın en az 30 bin Euro teminatlı olması gibi her bir belgeye özel şartlar da dikkate alınmalıdır.

Ferrara Vize Fiyatları / Ücreti

Vize evraklarının toplanması üzerine 160 Euro olan ücret tahsis edilir. Ferrara vize fiyatları / ücreti Ulusal Vize adına 216 Euro şeklinde ele alınır.

Ferrara Vizesi Kaç Günde Çıkar

Ferrara vizesi kaç günde çıkar öğrenmek isteyenlere konsolosluk tarafından 3 – 15 iş günü açıklansa da bu süre zaman zaman uzayabiliyor.

Ferrara Vizesi Nasıl Alınır

Başvurularınızı İtalya Konsolosluğu üzerinden iletir ve birkaç iş gününe kadar sonucu öğrenirsiniz. Ferrara vizesi nasıl alınır sorgulayanların belgelerini eksiksiz olarak toplamaları istenir ve son aşamada harç ödemelerine geçilir.

İtalya Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×