Eure-et-Loir Vize

Fransa Eure-et-Loir Vize Başvurusu

Eure-et-Loir, Fransa’nın tarihi ve kültürünü en iyi yansıtan şehirlerinden biridir. Chartes, Dreux, Maintenon gibi turistik yerlere sahip olan şehir, her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır. Şehre gitmek için yapmanız gereken vize başvuru hakkında bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Eure-et-Loir İçin Vize Gerekli Mi?

Eure-et-Loir için vize gerekli mi: Şehre gitmek isteyen kişilerin gitme amacına göre bir Fransa vizesi alması gerekir. Fransa, eğitim, seyahat, ticari veya aile birleşimi gibi sebeplerle gelecek olan Türk vatandaşlarına vize vermektedir.

Eure-et-Loir İçin Vize Şartları

Şehre seyahat etmek veya yabancı dil öğrenmek gibi amaçlarla gidebilirsiniz. Vize başvuru şartları, vize türlerine göre değişiklik gösterse de tüm vize türlerinde istenen sabit şartlar vardır. Eure-et-Loir için vize şartları; güncel pasaport, parmak izi, seyahat sağlık sigortası, otel rezervasyonu, maddi geliri gösteren belgelerin hazırlanmasıdır.

Eure-et-Loir vize belgeleri teslim edilirken vize ücretinin de ödenmesi gerekir.

Eure-et-Loir Turist Vizesi

Eure-et-Loir turist vizesi şehirde 90 gün süre ile konaklama hakkı veren Fransa vize türüdür. Vize başvurusunu Fransa konsolosluğuna yapabilir ve 15 gün içerisinde alabilirsiniz.

Eure-et-Loir Vize Başvurusu

Eure-et-Loir vize başvurusu Fransa konsolosluğuna ve yetkili vize merkezlerine yapılabilir. Başvuru yapacak kişilerin Fransa vize başvuru formunu doldurarak randevu alması gerekir.

Eure-et-Loir Vize Evrakları

Eure-et-Loir vize evrakları başvuru yapılan vize türüne göre değişiklik gösterebilir. Güncel belge listelerini Fransa konsolosluğu adresinden öğrenebilirsiniz. Eure-et-Loir vize için istenen temel evraklar: Banka dekontu, gelir belgesi, pasaport, kimlik fotokopisi, başvuru formu çıktısı, uçak bileti gibi belgelerdir.

Eure-et-Loir Vize Fiyatları/ Ücreti

Eure-et-Loir vize fiyatları/ücreti 2020 yılında değişerek 80 Euro olmuştur. Vize başvuru merkezine ödenmesi gereken ücret 30 Euro’dur.

Eure-et-Loir Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Eure-et-Loir vizesi kaç günde çıkar: Fransa vize başvurusu, 15 iş günü içinde açıklanır.

Eure-et-Loir Vizesi Nasıl Alınır?

Eure-et-Loir vizesi nasıl alınır: Başvuru yapacak kişiler, Fransa konsolosluğundan randevu almalıdır. Randevu almak için Fransa konsolosluğu web adresinde yayınlanan vize başvuru formunu doldurmanız gerekir. Form çıktısı, randevu belgesi çıktısı ve istenen diğer Eure-et-Loir vize evraklarını hazırlayarak vize merkezine başvuru yapabilirsiniz.

Fransa Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×