Dubai Vize Formu ve Dilekçe 2023

Dubai Vize Başvuru Formu

Dubai Vize Formu ve Dilekçe 2021
Dubai Vize Formu ve Dilekçe

Dubai Yolcu-Bilgi-Formu

Dubai Tahhütname

Dubai Vize Dilekçesi Taslağı İngilizce

Dubai Vizesi Dilekçesi Taslağı Türkçe

 • Birleşik Arap Emirlikleri vize formu, Birleşik Arap Emirlikleri seyahati gerçekleştirmek için Birleşik Arap Emirlikleri ilgili vize başvurusunda bulunan kişilerin doldurması gereken resmi bir evraktır.
 • Birleşik Arap Emirlikleri Vize Formu, Birleşik Arap Emirlikleri Konsolosluğu tarafından hazırlanmaktadır.
 • Bu evrakın hazırlanma amacı seyahati gerçekleştirecek olan kişi hakkında bilgi sahibi edinmektir. Birleşik Arap Emirlikleri vize başvuru formu, Birleşik Arap Emirlikleri vize başvuru işlemleri için yapılması gereken ilk adımdır.
 • Bu form, Birleşik Arap Emirlikleri vize başvuru sahibi tarafından hem eksiksiz hem de doğru bir şekilde doldurulmak zorundadır. 18 yaş altındaki kişilerin Birleşik Arap Emirlikleri vize başvuru formu ebeveynleri ile birlikte doldurulmalıdır.
 • Başvuru evrakında yer alan belgelerin bu formda verilen bilgiler ile aynı olmasına dikkat edilmelidir.
 • Birleşik Arap Emirlikleri ilgili vizeyle alakalı başvuru değerlendirme aşamaları, Birleşik Arap Emirlikleri vize başvuru formunda yer alan bilgilerin değerlendirilmesi ile karara bağlanacaktır.
 • Bu koşulda bildirilmiş olan bilgiler dikkate alınacaktır. Bu bilgiler karşılaştırılacaktır ve bir benzerlik ya da aynılık görülmediği takdirde, uyumsuz olduğu tespit edildiğinde başvuru işlemlerinin reddi istenecektir.
 • Birleşik Arap Emirlikleri vize başvuru formu, geçerliliği uluslararası olan bir evraktır. Bu nedenle amacına uygun şekilde doldurulması gerekmektedir.
 • Aksi takdirde bu resmi belgenin amacının dışına çıkılması ile birlikte yasal işlem başlatılma hakkı Birleşik Arap Emirlikleri İstanbul Başkonsolosluğu’ nun yetkisi halindedir.
 • Başvuru formunda yer alan bilgilerin asılsız olması da vize başvurusunun reddine  Herhangi bir usulsüzlük tespit edilmesi halinde cezası işlem başlatılma yetkisi bulunmaktadır.
Birleşik Arap Emirlikleri vize başvuru formunun aslına uygun bir şekilde kullara uyumlu olarak doldurulması ve bunun sonucunda da vizenin alınması, vize sahibinin Birleşik Arap Emirlikleri’ ya gireceğinin garantisini sunmaz.

Birleşik Arap Emirlikleri’ ya giriş işlemleri Birleşik Arap Emirlikleri sınır görevlilerinin sorumluluğundadır ve diledikleri takdirde ülke girişini engelleme hakları bulunmaktadır.

Dubai vize başvurusu yapmak ve hızlı bir şekilde randevu almak için >> vizerandevu.com/dubai-vizesi adresini kontrol ediniz ve bize ulaşınız.

Dubai Vize Formu ve Dilekçe 2023 Video;

Dubai Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
 • ×