Doubs Vize

Fransa Doubs Vize Başvurusu

Doubs, Fransa’nın doğu kuşağında yer alan ve İsviçre’ye sınırı olan kentidir. Sanat etkinlikleri, mimari yapıları, kamp alanları ve kayak merkezleri sayesinde birçok turistin tercih ettiği illerden biridir. Şehre seyahat, eğitim, çalışma veya sanat etkinliklerine davetiye alarak gitmek için vize almanız gerekir. Vize başvuruları için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Doubs İçin Vize Gerekli Mi?

Doubs için vize gerekli mi: Doubs, Fransa sınırları içinde bulunan bir şehir olduğu için gidecek kişiler, gitme amacına göre bir Fransa vizesi almalıdır.

Doubs İçin Vize Şartları

Fransa, şehirlerini ziyaret edecek olan kişilere belirli şartlar doğrultusunda vize vermektedir. Doubs için vize şartları; güncel pasaport, seyahat sağlık sigortası, seyahat edilecek otel bilgilerinin paylaşılması, gidiş-dönüş uçak biletinin alınması gibi şartlardır. Doubs vize için istenen evrakların doğru bir şekilde vize merkezine teslim edilmesi önemlidir.

Doubs Turist Vizesi

Doubs, dünyanın her yerinden turist çeken önemli şehirler arasında yer alır. Doubs turist vizesi, şehirde kısa süre konaklamak için başvuru yapabileceğiniz, 90 günlük bir vize türüdür.

Vize başvurusunu Fransa konsolosluğuna yapmanız gerekir.

Doubs Vize Başvurusu

Doubs vize başvurusu şehre gitmeden en az 1 ay öncesinde yapılmalıdır. Başvuru yapmak için öncelikle Fransa konsolosluğundan vize randevusu alınmalıdır. Randevu tarihine kadar istenen tüm evrakları hazırlayarak Fransa vize merkezine teslim edebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Doubs vize Evrakları

Doubs vize evrakları; güncel biyometrik fotoğraf, sponsor belgesi, gelir belgesi, banka dekontu, konaklama adresi belgeleri, uçak bileti, en az 6 ay geçerliliği olan pasaport ve kimlik fotokopisi gibi belgelerdir. Doubs vize türlerinin bir kısmı için ek belgeler de talep edilir.

Doubs Vize Fiyatları/ Ücreti

Doubs vize fiyatları/ücreti 80 Euro, vize başvuru merkezi ücreti 30 Euro’dur.

Doubs Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Doubs vizesi kaç günde çıkar: Fransa vize başvuruları 15 iş günü içinde açıklanmaktadır.

Doubs Vizesi Nasıl Alınır?

Doubs vizesi nasıl alınır: Vize alacak kişiler, Fransa konsolosluğu web adresinden vize başvuru formunu doldurmalı ve vize talep dilekçesi oluşturarak randevu almalıdır. Randevu tarihinde istenen tüm evraklarla birlikte Doubs vize merkezine başvuru yapabilir ve 15 gün içerisinde vize alabilirsiniz.

Fransa Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×