Cenova Vize

İtalya Cenova Vize Başvurusu

Deniz tatili için uygun görülen Cenova şehrine vize alarak gidebilirsiniz. Cenova vize işlemleri İtalya Konsolosluğu bünyesinde ele alınır ve başvurulara birkaç iş günü içerisinde yanıt verilir.

Cenova İçin Vize Gerekli Mi?

Vize muafiyeti Hususi, Hizmet ve Diplomatik pasaport sahiplerine dair belirtilir. Cenova için vize gerekli mi soranlara bordo pasaporta sahip ise başvurularda bulunmalıdır. Cenova vize taleplerine olumlu yönde yanıt alanların şehre giriş yapmalarına izin verilecektir.

Cenova İçin Vize Şartları

Vizeye ilişkin zorunlu evrakların her biri ibraz edilmelidir. Cenova vize evrakları randevu günü vatandaşlardan talep edilir.

Cenova için vize şartları olarak İtalya Konsolosluğu üzerinden alınan randevular dikkate alınır ve belgelerin paylaşılması istenir.

Cenova Turist Vizesi

Amaç turistik seyahat ise buna uygun Cenova vize evraklarını ibraz etmeniz gerekir. Cenova turist vizesi alacaklara her bir zorunlu belge sıralanır ve konsolosluk randevularına karşı her birinin ibraz edilmesi beklenir.

Cenova Vize Başvurusu

Başvurular konsolosluk tarafından değerlendirilir ve belgelerin eksiksiz olarak ibrazına geçilmesi istenir. Cenova vize başvurusu için öncesinde belgelerin yanı sıra online formun doldurulması da önem arz etmektedir.

Cenova Vize Evrakları

Online vize formu ile pasaportlara ihtiyaç duyulur. Cenova vize evrakları olarak biyometrik fotoğraflarınızı hazırlamalı ve özlük belgelerinizi paylaşmalısınız. Ek olarak seyahat sigortası ile uçak – konaklama belgeleri de eksiksiz olacak şekilde randevu günü geldiğinde paylaşılmalıdır.

Cenova Vize Fiyatları / Ücreti

İtalya Konsolosluğu Cenova vize fiyatları / ücreti olarak yetişkinlere ve çocuklara özel tutarları belirler. En son yetişkinlere dair bu tutar 160 Euro şeklinde ele alınmıştır.

Cenova Vizesi Kaç Günde Çıkar

Vize başvurularına en az 3 iş gününe kadar yanıt verilir. Cenova vizesi kaç günde çıkar öğrenenler bunun üzerine başvuru işlemlerine geçebilir. Nitekim en fazla da 15 – 30 iş günü aralığında süreç değişiklik gösterecektir.

Cenova Vizesi Nasıl Alınır

Cenova vizesi nasıl alınır sorgulayanların önceliği belgeleri öğrenmek ve güncel tarihli olarak hazırlamak olmalıdır. Böylece İtalya Konsolosluğu için e-randevu işlemlerine geçebilir ve hazırlanan belgeleri ibraz edebilirsiniz.

İtalya Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×